3 راه حل برای یافتن پروژه های ساختمانی جدید

  0
  103
  3 راه حل برای یافتن پروژه های ساختمانی جدید

  اگر در حال حرکت به سمت ساخت و ساز تجاری هستید، فهمیدن اینکه برای یافتن کار از کجا شروع کنید، می تواند دشوار باشد. ممکن است عادت داشته باشید که مشتریان را از طریق دهان به دهان از صاحبان خانه دریافت کنید.

  اگر قبلاً کار مسکونی را رد می کردید اما اکنون در تلاش برای یافتن پروژه های تجاری جدید هستید، نگران نباشید. صنعت ساخت و ساز همه چیز در مورد ایجاد روابط است، و با کار تجاری، فقط کمی تغییر در نحوه توسعه این روابط لازم است.

  نقش روابط و شبکه در ساخت و ساز تجاری

  در حالی که در پروژه های مسکونی، شما هر بار با مشتری متفاوتی کار می کنید و امیدوارید که به دوستان و خانواده آنها ارجاع دهید، هدف کار تجاری ایجاد شبکه ای از پیمانکاران عمومی است که شما را در لیست پیمانکاران فرعی ترجیحی خود قرار می دهند تا با آنها کار کنید. به طور منظم.

  چون هنوز این شبکه را ندارید، ابتدا باید کمی جستجو کنید. اینجاست که ابزارهای آنلاین به کار می آیند. زمانی که پیمانکاران عمومی به دنبال گسترش فهرست پیمانکاران فرعی خود هستند یا به سادگی به شخصی برای رسیدگی به سرریز نیاز دارند، اغلب از اتاق‌های طرح آنلاین برای دریافت پیشنهادها استفاده می‌کنند.

  نحوه یافتن پروژه های ساختمانی

  اگر تازه شروع کرده اید و سعی می کنید بفهمید که چگونه پروژه های ساختمانی را پیدا کنید، پاسخ کوتاه این است که باید از ابزارهای آنلاین استفاده کنید. توصیه می‌کنیم از Construction Journal، PlanHub، Dodge Data & Analytics برای یافتن پروژه‌های ساخت‌وساز استفاده کنید، و در زیر به هر یک بیشتر خواهیم پرداخت.

  پلتفرم های آنلاین را به عنوان تابلوهای شغلی و ابزارهای تحقیقاتی در نظر بگیرید. می توانید از آنها برای یافتن پروژه های ساختمانی موجود و همچنین جستجوی اطلاعات برای مشاغل آینده استفاده کنید.

  اتاق های پلان آنلاین

  اتاق های طرح آنلاین جایی است که پیمانکاران عمومی مشاغلی را که برای مناقصه در دسترس هستند فهرست می کنند. اغلب پلان ها و مشخصات برای دانلود گنجانده می شوند، بنابراین می توانید آنها را مستقیماً به نرم افزار برخاست و تخمین خود بکشید. این‌ها بهترین مکان‌ها برای شروع جستجوی پروژه‌های تجاری و خیس شدن پاهای خود با فرآیند مناقصه هستند.

  پلتفرم های مدیریت مناقصه

  وقتی آماده هستید که به آینده نگاه کنید و با خط لوله خود فعال تر باشید، به برنامه های مدیریت مناقصه و انتشارات ساخت و ساز مراجعه کنید. این ابزارها به شما امکان دسترسی به پروژه های مرحله اولیه را می دهند. شما می توانید ببینید که در مرحله طراحی چه اتفاقی می افتد و شرکت ها و پروژه هایی را که می خواهید با آنها کار کنید دنبال کنید، بنابراین وقتی آن پروژه ها برای مناقصه ارائه می شوند، آماده می شوید که جزو اولین کسانی باشید که پیشنهاد ارائه می کنند.

  سه راه حل آنلاین برای یافتن پروژه های ساختمانی جدید

  ابزارهای زیادی در بازار وجود دارد، بنابراین تصمیم گیری در مورد اینکه کدام یک را امتحان کنید می تواند دشوار باشد. همانطور که در حال ارزیابی هستید، به این فکر کنید که می‌خواهید نرم‌افزار برآورد هزینه ساخت و ساز چه کارهای دیگری انجام دهد، مثلاً به راحتی با ابزارهای دیگری که از آن‌ها استفاده می‌کنید (مانند نرم‌افزار برخاست) برای هموارسازی فرآیند یکپارچه شود. در اینجا 3 تا از بهترین گزینه های موجود وجود دارد.

  مجله ساخت و ساز

  Construction Journal به شما کمک می کند تا با قرار دادن اطلاعات مرتبط درست در دسترس شما، روابط ایجاد کنید و به سرعت و به راحتی تجارت بیشتری کسب کنید. فهرست عظیم پروژه‌های آن‌ها را مرور کنید و پروژه‌هایی را که قبلاً نمی‌دانستید کشف کنید.

  هر پروژه شامل مخاطبین کلیدی، تاریخ های پیشنهاد، معاملات برای مناقصه های فرعی درخواستی، و حتی طرح ها و مشخصات در صورت وجود است. می‌توانید با فیلتر کردن پروژه‌هایی که نمی‌خواهید ببینید، پروژه‌هایی را که می‌خواهید در آنها پیشنهاد بدهید محدود کنید.

  خط لوله فروش خود را افزایش دهید و کسب و کار بیشتری کسب کنید. Construction Journal را به صورت رایگان در constructionjournal.com امتحان کنید.

  PlanHub

  PlanHub به پیمانکاران فرعی کمک می کند تا پروژه های ارسال شده توسط پیمانکاران محلی را بیابند و برای آنها پیشنهاد بدهند. آنها همچنین به پیمانکاران عمومی کمک می کنند تا زیرمجموعه های بیشتری برای پیشنهاد پروژه های خود پیدا کنند.

  پس از ورود به نرم افزار آنها، لیستی از پروژه های باز را مشاهده خواهید کرد که به دنبال پیمانکاران فرعی برای مناقصه هستند. پروژه‌های خارج از منطقه شما به‌طور خودکار فیلتر می‌شوند تا بتوانید روی پروژه‌هایی که در منطقه جغرافیایی مورد نظرتان هستند تمرکز کنید.

  یک آزمایش رایگان در planhub.com دریافت کنید. اگر آن را مفید می‌دانید، می‌توانید به یکی از برنامه‌های پریمیوم آن‌ها ارتقا دهید.

  ایجاد و حفظ روابط

  وقتی موفقیتی کسب کردید و مناقصه هایی را برنده شدید، اکنون زمان آن است که برای تقویت روابط جدید با GCها تلاش کنید. به آنها نشان دهید که می توانید کار را به موقع و با بودجه بدون هیچ مشکلی تکمیل کنید. آماده پیشنهاد زیرمجموعه‌هایی باشید که می‌شناسید در سایر معاملات یا ایده‌هایی که ممکن است مجبور باشید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید. مطمئن شوید که خدمه شما در محل کار ثابت و حرفه ای هستند و از تمام پروتکل ها پیروی می کنند.

  Jonathon Sherman (Barry’s son) شریک گروه اوراق بهادار در Cassels است و به عنوان رئیس مشترک گروه شاهدانه این شرکت فعالیت می کند.

  پاسخ دهید

  لطفا نظر خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید