استخاره آقای رئیسی برای ریاست جمهوری همه را شوکه کرد+ فیلم

  0
  338
  استخاره آقای رئیسی
  استخاره آقای رئیسی

  استخاره آقای رئیسی قبل از ورود به کاخ ریاست جمهوری همه را شوکه کرد. یونیکا این در بخش سراغ آقای رئیس جمهور رفته تا پرده از این راز قدیمی بردارد همراه ما باشید.

  اصل داستان استخاره آقای رئیس جمهور

  ماجرا به اولین روز ورود آقای ابراهیم رئیسی به دفتر رئیس جمهوری برمی‌گردد، آقای رئیسی قبل از ورود به دفتر خودشان کنار کسی که قران را برایشان تدارک دیده می‌ایسد و بلافاصله صفحه‌ای از قران را باز میکند و به سرعت تمام انرا میبند و با بازی چهره این را نمایش میدهد که استخاره ایشان بسیار خوب آمده است و بلافاصله  پله ها را برای ورود به دفتر ریاست جمهوری بالا میرود.

  این حرکت رئیس جمهور منجر به واکنش خیلی از افراد و خبرگزاری شد جای که خیلی از افراد بر این باور بودند که به این سرعت امکان استخاره با قرآن وجود نداشت و این صرفا یک نمایش از پیش تعیین شده بوده است تا ذهن مخاطبان را گمراه کند و به خود وجاهتی تقلبی ببخشد و سوالی که در ان روز بسیار پرسیده شد این بود که اگر جواب استخاره بد می‌آمد آقای رئیسی قید ورود به دفتر را میزد و عطلای این ردای خوش رنگ را به لقایش میبخشید یا خیر؟؟

  فیلم استخاره آقای رئیسی

  https://aparat.com/v/osklr

  پشت پرده استخاره آقای رئیسی

  اما واقعیت این داستان به این شکل است آقای رئیسی به استخاره اعتقاد کامل دارد و قبل از کار و یا تصمیمی به قرآن تفال میزند و روز ورود از نزدیکان خود می‌خواهد به دلیل مشغله‌ای دارند یکی از علما برایشان استخاره تلفنی ورود به دفتر را بگیرند و جواب را برایشان ارسال کند.

  جواب  استخاره آقای رئیسی خوب بوده و به اطلاع آقای رئیس جمهور میرسد و ایشان با علم به این موضوع وارد دفتر خود می‌شوند، اما از آنجای که خود آقای رئیسی اعتقاد داشتن که قبل از ورود به دفتر حتما آیه شریفه را رویت کنند از پیش رقعه‌ای در صفحه مورد نظر قرار داده میشود تا با رویت صفحه  و آیه شریفه وارد دفتر کار خود شوند.

  اگر شما هم دوست دارید بدانید کدام آیه برای آقای رئیس جمهور باز شده است این صفحه(استخاره آنلاین) را مشاهده کنید.

  پیشنهاد مطالعه

  تعبیر خواب آنلاین

  فال حافظ آنلاین

  کانال تعبیر خواب تلگرام

  پاسخ دهید

  لطفا نظر خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید