فال امروز حافظ 27 آذر،  به نیت قلب پر مهر شما گشودیم، فال روزانه حافظ را با تعبیری کامل و زیبا و دلنشین به همراه فال سرنوشت واقعی در پیش نگاه چشمان زیبای شماست، با یونیکا و فال امروز برای متولدین 27 آذر همراه ما باشید.

فال امروز حافظ 27 آذر 

امروز شما مانند یک ستاره درخشان هستید که با استعداد و درخشش خود، تمام توجه اطرافیان را به خود جلب می‌کنید. خواسته‌های شما برای دیگران بسیار مهم هستند و آنها آماده‌اند هر کاری انجام دهند تا شما به خواسته‌هایتان برسید. افراد به راحتی شما را به عنوان یک رهبر و سرپرست  انتخاب می‌کنند و نظرات شما را پذیرفته و احترام می‌گذارند.

در فال امروز حافظ 27 آذر مشخص شده است، که شما از این موقعیت لذت می‌برید، اما بهتر است تمام انرژی خود را صرف مسئولیت‌های مدیریتی نکنید و وقت کافی را برای مسائل شخصی خود نیز اختصاص دهید. بعد از بحران‌ها و مشکلات گذشته، اکنون روزهای آرامی پیش رو دارید. با دقت و هوشیاری، تلاش کنید تا دوباره درگیر مشکلات گذشته نشوید. هوشیار بودن شما باعث می‌شود به مسیری سودمند و مفید هدایت شوید.

ممکن است لازم باشد از شخصی بخاطر وقوع این اتفاقات سپاس‌گزاری کنید. اگر نیاز به انجام معامله‌ای دارید، به تنهایی هیچ تصمیمی را امضا نکنید، زیرا الان زمان مناسبی برای ماجراجویی نیست.

متولد :  با آرمان کسب اطلاعات         سمبل : سرطان

شعار : می‌اندیشم و میسازم         ستاره حاکم : خورشید

عنصر وجود : هوا               شخصیت : ثابت

فلز وجود : منگنز               سنگ خوش یمن : زمرد کبود

رنگ محبوب : سرخابی   عدد خوش یمن : 8

گل محبوب :لاله سرخ           روز مبارک : چهارشنبه

فال امروز حافظ 27 آذر (غزل270)

امروز به نیت متولدین27 آذر ماه تفالی به حافظ زدیم و غزل 270 را نمایان شد.

 تعبیر خواب اختصاصی ، استخاره و فال حافظ ازدواج با آیدی تلگرام و ایتا  تماس بگیرید.

صوت غزل 270 حافظ

 

حافظ، غزلیات، غزل شمارهٔ ۲۷۰

درد عشقی کشیده‌ام که مپرس
زهر هجری چشیده‌ام که مپرس

گشته‌ام در جهان و آخر کار
دلبری برگزیده‌ام که مپرس

آن چنان در هوای خاک درش
می‌رود آب دیده‌ام که مپرس

من به گوش خود از دهانش دوش
سخنانی شنیده‌ام که مپرس

سوی من لب چه می‌گزی که مگوی
لب لعلی گزیده‌ام که مپرس

بی تو در کلبه گدایی خویش
رنج‌هایی کشیده‌ام که مپرس

همچو حافظ غریب در ره عشق
به مقامی رسیده‌ام که مپرس

تفسیر غزل 270 حافظ

تفسیر غزل 270 حافظ
تفسیر غزل 270 حافظ

موضوع پیش رو تغییر خواهد کرد؛ تا به حال بحران‌ها و مشکلات زیادی را تجربه کرده‌اید، اما اکنون روزهای آرامی در انتظار شما است. با هوشیاری و دقت، تصمیم‌هایت را انجام دادی و از موقعیت‌های جدید بهره خواهی برد. این موقعیت جدید سبب تغییر سرنوشت تو شده و شما را به سمت موفقیت و ثروت هدایت می‌کند. سپاس خدای باند مرتبه که مرا در آستانه این خوشیختی قرار داد.

نتیجه تفال حافظ به این صورت است:
1- در بیت‌های پنجم تا هفتم، حافظ به شما می‌گوید: چرا دندان به لب فشار می‌آوری و اشاره می‌کنی که ساکت باش؟ من لب‌های سرخ رنگ نوشین را بوسیدم ولی شیرینی آن هنوز در دل مردمان جاودانه شده و به وصف وصاف نیست. بدون تو، من در کلبه‌ام زحمت زیادی کشیدم، پس سوال نکن. من چون غریب و دور از وطن هستم، راه سعادت را آشنا کردم و به مقامی رسیدم که نه در کلام و نه از پس نگهی نیست. پس سوال نکن. حال خود باید نیت خود را تشریح کنی.

2- این نیت برای شما بسیار مهم است. بدانید که کسی شما را بسیار دوست دارد ولی نمی‌تواند این عشق را ابراز کند. رنج‌ها و دردهای شما به زودی ختم خواهد شد و زمان آرامش و صلح در راه است، پس هیچ نگرانی ندارد. صبر و تحمل می‌خواهد.

3- راه زندگی به شما باز شده است، کوشش‌های شما به زودی به ثمر رسید، کبوتر سعادت بر بام خانه‌تان به لانه‌سازی مشغول است. باید با هوشیاری و به موقعیت و وقت‌بندی مراقبت کنید. مبارک‌باشد.

4- در فال امروز حافظ 27 آذر به شما مژده داده که بیماری شفا می‌یابد، سفر موفقیت‌آمیزی پیش رو دارید.

5- وضعیت مسافر شما خوب است، بیماری شفا می‌یابد، خرید و فروشهای عالی در راه است، تغییراتی در مسیر خواهد آمد.

6- اگر می‌خواهید معامله‌ای انجام دهید که موفق باشد، در ۵ شب متوالی، سوره‌ی نحل آیه ۵ تا ۱۱ را با معنی و حضور قلب بخوانید و نتیجه را تماشا کنید.

7- حافظ معتقد است که رنگ زرد مایل به قرمز برای شما مناسب است زیرا این رنگ منفعت‌آور است و به ادارک کبد و قلب کمک می‌کند. همچنین از نظر متانت شما مفید است.

8- به زودی از طریق تلفن همراه و اینترنت آشنایی جالبی پیدا خواهید کرد.

 

فال امروز من

فال امروز من

در آغاز روزی پر از شور و هیجان، وقتی که به فکر تیرگی شب و نقابی از رموز زندگی می‌افتید، بازوان امید و شور می‌کشید. امروز، روزی است که به دنبال پاسخ‌هایی برای سوالات درونی‌تان هستید و در حال آماده‌سازی برای گام بعدی خود می‌باشید.

فال امروز حافظ 27 آذر  پیامی ارسال می‌کند؛ پیامی از رموزی که برای شما پرده برداری می‌کند. امروز شما با تصمیم‌های بزرگی مواجه خواهید شد و شاید نیاز به تفکرِ عمیق و انتخابی بین دو راه دشوار باشد. اما توجه داشته باشید که هر انتخابی که امروز انجام دهید، تأثیری عمیق بر سرنوشت شما خواهد داشت.

فال سرنوشت

فال سرنوشت من
فال سرنوشت من

پس از این نگرانی‌ها و سختی‌ها، امروز زمان مناسبی است تا برای رویاهایتان انرژی بگذارید و به دنبال آنچه که واقعاً قلب شما را می‌خواهد، بروید. رموز شما در حال آشکار شدن است، اما توجه داشته باشید که کلید به دست شماست و شما توانایی‌های بزرگی در خود دارید تا بهترین سرنوشت را برای خود آفرینش دهید.

فال سرنوشت شما با یافتن و ساختن عجین شده است باید فرصت مناسب را پیدا کنید و اتفاقات خوب را بسازید. شما ذاتا خلاق هستید و این استعداد بی نظیر از شما شخصیتی مبتکر ساخته. برای تغیر شغل درنگ کنید و شانه خالی نکنید بلکه شرایط را تغییر دهید.

از عشق مایوس نشوید و بیش از حد به او بها ندهید برای جدایی اقدام نکنید. و بارداری برایتان در الویت نباشد.

گزیده فال امروز حافظ 27 آذر

فال امروز حافظ 27 آذر به شما می‌گوید: که وقتی از آینده خود برای آرزوها و برنامه‌های دلخواه‌تان فال می‌گیرید، باور کنید که روزی خواهد آمد که تمامی زحمات و تلاش‌های شما پایان خوشی خواهد داشت. امروز، روزی است که باید مطمئن باشید که شکوفایی زندگی‌تان در حال آغاز است و تمامی رنگ‌های زندگی در دستان شماست.

پیشنهاد مطالعه

تعبیر خواب تلفنی

استخاره تلفنی 

استخاره آنلاین

تعبیر خواب آنلاین

 

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید