فال امروز حافظ 11 دی همراه با تفسیر کامل و تفال به حافظ برای متولدین 11 دی ماه آماده شده است تا بهترین هدیه برای سالروز میلاد شما باشد یونیکا فال شخصیتی شما را هم برایتان مهیا کرده است امیدواریم لذت ببرید.

فال امروز حافظ 11 دی

متولدین این ماه به طور عمومی طبع گرم و خشک دارند. آن‌ها معمولاً رنگ پوست گندمی دارند و به رنگ‌های سفید و آبی روشن حساس هستند. آن‌ها ممکن است به سرعت تصمیم بگیرند، عصبانی شوند و سخنان زیادی داشته باشند، اما گاهی نیز مدتی سکوت را ترجیح می‌دهند. آن‌ها عموماً از بودن در جمع بزرگان لذت می‌برند. آن‌ها به راحتی می‌توانند از زندگی مالی خوبی برخوردار شوند و در برخی موارد اهل کارهای خیرخواهانه هم هستند. با این حال، مصرف مال‌ حرام برای آن‌ها مناسب نیست.

تمایل به کشاورزی، تجارت و معاملات، با روحیه آن‌ها سازگار است. آن‌ها عموماً از حمایت مادر، همسر یا زن خود بهره‌می‌برند. اگر دقت کافی به امور خود نکنند، ممکن است در مسائل حساسی دچار مشکل شوند. آن‌ها معمولاً دوستان صمیمی و مهربان دارند و به خواهران و برادران خود نزدیک هستند. عموما دو زن دارند که از یکی از آن‌ها نفع می‌برند. گاهی اوقات به دلیل مشکلات گوارشی یا صفرا، بیمار می‌شوند که مصرف آب انار شیرین با شیر و شکر برای آنان مفید است.

زنان متولد این ماه عموماً خوشرو، با اصالت، پاکدامن، صبور و بعضاً چالاک هستند و از گناه و خطا پرهیز می‌کنند، همچنین معمولا از گناهان دیگران بینهایت بیشتری دوری می‌ورزند. این زنان از همبازی و تأثیر مثبت پدر و مادر بهره می‌برند اما از دیگر اقوام و خویشان کمی دوری می‌ورزند. اوقاتی هم‌سرشان دل‌درد برایشان به ارمغان می‌آورد اما اغلب زندگی متعادلی دارند، فقط باید از افراد حسود دوری کنند.

 

سمبل: کمان
عنصر وجود: آتش
شعار: من میبینم
سنگ خوش یمن: فیروزه مروارید
سنگ ماه: کلسدون، سود الیت، زیرکون آبی، سفیر، فیروزه، آمتیست
سیّاره: ژوپیتر
فلز وجود: قلع
شخصیّت: راوی، ماجراجو، مثبت نگر، با دقت
رنگ محبوب: ارغوانی
الهام پذیر فعّال و پیشرو ارتباط برقرار کننده ایده‌آلیست

فال امروز حافظ 11 دی (غزل 302)

امروز به نیت متولدین 11 دی تفالی به حافظ شیرازی زدیم و غزل 302 را حافظ شیرازی برای شما نمایش داد.

متن غزل 302 حافظ

حافظ، غزلیات، غزل شمارهٔ 302

خوش خبر باشی ای نسیم شمال
که به ما می‌رسد زمان وصال

قصه العشق لا انفصام لها
فصمت‌ها هنا لسان القال

مالسلمی و من بذی سلم
این جیراننا و کیف الحال

عفت الدار بعد عافیه
فاسالوا حالها عن الاطلال

فی جمال الکمال نلت منی
صرف الله عنک عین کمال

یا برید الحمی حماک الله
مرحبا مرحبا تعال تعال

عرصه بزمگاه خالی ماند
از حریفان و جام مالامال

سایه افکند حالیا شب هجر
تا چه بازند شب روان خیال

ترک ما سوی کس نمی‌نگرد
آه از این کبریا و جاه و جلال

حافظا عشق و صابری تا چند
ناله عاشقان خوش است بنال

تفسیر غزل 302 حافظ

فال امروز حافظ 11دی (غزل 302)
فال امروز حافظ 11 دی (غزل 302)

تفسیر  غزل 302 متخص (فال امروز حافظ 11 دی

تعبیر فال حافظ شما:

به زودی شما خبرهای خوبی خواهید شنید که نشان می‌دهد آرزوهای دیرینه‌تان به دست می‌آید. رقبا از میدان خارج خواهند شد و دشمنان شما از قدرت محروم خواهند شد، این جایگاه برای شما فرصت شکوفایی و خودنمایی خواهد بود. این روزها را بشناسید و از آنها بهره بگیرید.

در این دیوان حافظ:
در بیت‌های اول تا سوم، حیات با پیک در حال شادمانی است و آرزوی شفاعت هست.

این نیت به زودی اجابت خواهد شد. بیماری بهبود پیدا می‌کند. هدیه‌ای در راه است. سفر کسی به سلامت بازگشت می‌آورد. موفقیت مورد نظر شماست. یک گمشده پیدا خواهد شد اما این به شکیبایی نیاز دارد. پس به نذری که داده‌اید عمل کنید و حاجت یکی از دوستان نیازمندتان را برآورده کنید تا خداوند به شما کمک کند.

هر امیدی که به تعویق افتد، دل را می‌بندد اما به دست آوردن آرزو درخت حیات است.

فقر و تحقیر برای کسانی است که تربیت را رها کنند، اما هر کس که تأدیب را بپذیرد، احترام می‌یابد. همانطور که انسان نادان، هر سخنی را باور می‌کند و شخص بی‌ادب، احمقانه رفتار می‌کند اما انسان باهوش در رفتار خود تأمل می‌کند.

اگر می‌خواهید نامه یا پیامی سریع رسانید، در چهار شب متوالی با حضور قلب و معنی، سوره مبارکه احزاب، آیه ۱۴ تا ۲۰ را بخوانید

رنگ سبز روشن را پیشنهاد می‌کنم زیرا شادی و سرزندگی را نشان می‌دهد و از وسواس شما کم می‌کند.”

فال امروز من

فال امروز من

این تفال مختصص فال امروز حافظ 11 دی است. برای دانستن فال اختصاصی خودتان  میتوانید در تلگرام با ما همراه باشید.

متولد امروز شانس‌ترین آذرماهی است، ساده و بی‌آلایش، عاشق تعلیم و تربیت، مصالحه‌جو، باهوش و پرانرژی، مؤمن و علاقه‌مند به مسائل معنوی، کنجکاو، دلسوز، دوست‌داشتنی، علاقه‌مند به سفر و گردش، اجتماعی و خوش‌مشرب، دلباخته تجربه، سخی، با ذوق، کارآمد، بارزهای شیرین دارد، انعطاف‌پذیر، فراموشکار، متعهد به عدالت، مشتاق و پرانرژی، اما زود خسته می‌شود.

علاقه‌مند به همنشینی و دوستی‌یابی، منظم کارها را دستخوش تغییر می‌کند، دلباز به تنوع، شاد و خندان و شجاع، پاک و بی‌گناه، دعواجو و سرزنش‌گر، اما ممکن است با مسئولیت‌ها فرار کند، خوش‌ذوق، صادق، کمی ناپیوسته، خوش‌بین، منطقی، دوست‌دار مهمان، مهور، هزینه‌پذیر، دنبال پاسخ و سؤال، دلمردگی‌آور، برای دوستان، همه کارها را انجام می‌دهد، دوست علاقه‌مند به شهرت و افتخار، گرم‌خو، دارای دانش، سریع‌البین، باهوش، لذتبران، فهم‌ده، مشتاق به بیان حقایق.

استفاده از فاصله‌ای متوسط از افراد، همواره ممکن است به نتایج مثبتی منجر شود، زیرا برخی از افراد قادر به درک و یا پذیرفتن تمایلات شما نیستند و این می‌تواند باعث اختلافاتی شود که بین شما و افراد اطرافتان ایجاد خواهد شد.

احتمال دارد موفقیت‌های شما به دلیل ناخشنودی‌هایی مخفی شود. شما تمایل دارید بدبختی یا مصیبت‌ها باعث شکست و ناامیدی شما شوند. وقتی اوضاع به نحوی پیش نمی‌رود که معمول است، شما دچار دلسردی می‌شوید. شما حساس هستید و آسان‌تر توسط دیگران زخمی می‌شوید و از طرف کسانی که انگیزه‌های شما را نمی‌فهمند، هدف تنزلات نادرست قرار می‌گیرید. باید این آمادگی‌ها را کنترل کنید، با شجاعت عقب نشینی کنید و با یک رویه محافظتی حساسیت خود را در برابر آنان محافظت کنید.

شما در دوستی صادق و محبت‌آمیز هستید، اما احساسات خود را نشان نمی‌دهید و خودتان را پشت دیواری از کناره جویی پنهان می‌کنید. اما برای کسانی که دوستشان دارید، شخص شوخ و بخشنده‌ای هستید. شما به این اشخاص ارزش بالاتری می‌دهید که برای بقیه قابل تصور نیست. از نظر عاطفی، شما آمادگی حسود بودن را دارید، زیرا نیروهای عاطفی سیارات در زمان تولدتان به شما معطوف بوده است و بلوغتان زود انجام گرفته است.

فال سرنوشت

فال سرنوشت من
فال سرنوشت من

به آینده با امید و اعتماد به نفس نگاه کنید. زمانی که با انرژی مثبت و امید وارد زندگی می‌شوید، می‌توانید به نتایج بزرگ‌تری دست یابید. یادآوری کنید که شما کنترل‌گر زندگی‌تان هستید و توانایی تغییر و بهبود آن در دستان شماست.

فال سرنوشت شغلی:

در حال حاضر، شما در راه به دنبال کسب و کار یا شغلی جدید و هیجان‌انگیز هستید. پیشنهاد می‌شود که به توانایی‌ها و علاقه‌های خود دقت کنید و به دنبال فرصت‌های جدید بگردید. شما ممکن است در زمینه‌ای جدید توانایی‌های بیشتری داشته باشید و این می‌تواند به شما کمک کند تا به موفقیت بیشتری دست یابید.

فال سرنوشت عاطفی و عشقی:

در رابطه‌های عاطفی، زمانی نیست که از هدفتان دست بکشید. اگر تنهایی احساس می‌کنید، این ممکن است زمان مناسبی برای آغاز یک رابطه عاطفی جدید باشد. اگر رابطه‌ای دارید، سعی کنید باز خوره و زمان بیشتری را به آن اختصاص دهید و از لحظات خوب‌تری با هم‌بودن لذت ببرید.

به آینده با امید و اعتماد به نفس نگاه کنید. زمانی که با انرژی مثبت و امید وارد زندگی می‌شوید، می‌توانید به نتایج بزرگ‌تری دست یابید. یادآوری کنید که شما کنترل‌گر زندگی‌تان هستید و توانایی تغییر و بهبود آن در دستان شماست.

گزیده فال امروز حافظ 11 دی

احساسی‌ترین متولد آذر ماه تعلق میگیرد به متولدین 11 دی، قلبی سرشار از احساس و کلامتی شرین و نگاهی که قلب هر کسی را به تسخیر میکشد متولد امروز میتواند هر آنچه را میخواهد انجام دهد به شرط اینکه تنبلی را کنار بگذارد و فکرهای منفی و نا امید کننده را رها کند. خوشبختی منتظر شما نخواهند ماند بهتر است همین امروز تصمیم خودتان را بگیرید و بر احساسات خویش غلبه کنید.

پیشنهاد مطالعه

تعبیر خواب تلفنی

استخاره تلفنی 

 

2 نظرات

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید