تعبیر خواب سرکه | خوردن سرکه سفید و قرمز

0
246
تعبیر خواب سرکه

تعبیر خواب سرکه، خوردن سرکه در خواب نشانه اجتناب از کاری است که شما را نگران می‌کند. ریختن سرکه بر روی سبزیجات نمایانگر شدت گرفتن امور اضطراب‌آور در زندگی است. تعبیر خواب سرکه سفید در خواب هم نشانه‌ای از عدم قابل تحقق بودن خواسته‌ها و آرزوهاست. یونیکا تنها مرجع رسمی تعبیر خواب همراه شماست.

تعبیر خواب سرکه از نظر معبران

معبران درباره تعبیر خواب سرکه و خوردن سرکه در خواب نظرات مختلفی دارند که در این بخش از یونیکا به شکل کامل مورد تفسیر قرار گرفته است.

تعبیر خواب سرکه ابن سیرین

محمدبن سیرین تعبیر خواب سرکه را ذکر کرده است. او معتقد است که در خواب، سرکه نشانه‌ای از مال حلال و برکت است و خوردن آن نیکو است. برخی از تعبیرکنندگان می‌گویند که در خواب دیدن سرکه نشانه ترس، غم و اندوه است و فروش سرکه نمایانگر مردی است که خصمی دارد. همچنین، سرکه فروش گم و اندوه است.

تعبیر خواب سرکه آنلی بیتون

آنلی بیتون نیز تعبیر خواب درباره سرکه را بیان کرده است. او معتقد است که خوردن سرکه در خواب نشانه اجتناب از کاری است که شما را نگران می‌کند. ریختن سرکه بر روی سبزیجات نمایانگر شدت گرفتن امور اضطراب‌آور در زندگی است. دیدن سرکه در خواب هم نشانه‌ای از عدم قابل تحقق بودن خواسته‌ها و آرزوهاست.

تعبیر خواب سرکه خوردن

تعبیر خواب سرکه خوردن

منوچهر مطيعي تهراني گفت: سرکه مالي است حلال و پولي است مشروع ولي غم انگيز مانند ميراث. خانم اينانوس يوناني در مورد سرکه مطلب جالبي مي گفت که شنونده را به تفکر وا مي داشت. او مي گفت ( هيچ چيزمسخره تر از اين نيست که ما از همسايه خويش سرکه مي گيريم و مي گوئيم به به چه سرکه خوبي است.

همسايه، زحمت کشيده، پول داده، کشمش خريده آن را شسته، خشک کرده و بعد سرکه انداخته و مدت ها نيز منتظر مانده تا سرکه رسيده است. بعد از رسيدن سرکه را صاف کرده و در کپ ها و شيشه ها ذخيره نموده براي آينده خودش.

پس از گذشت يکي دو سال همين که ما مطلع شويم او سرکه چند ساله داردفقط به خاطر اين که سرکه اش خوب است به سراغش مي رويم و حتي ظرف هم نمي بريم و از او سرکه مي خواهيم و اگر خيلي با انصاف باشيم مي خوريم و مي گوئيم به به. چه سرکه خوبي) در خواب هاي ما مالي که متعلق به ديگري باشد و بدون زحمت و تلاش به دست ما برسد به صورت سرکه ظاهر مي شود و بهترين و مشخص ترين نوع آن ميراث است که به ظاهر از دريافت آن متاثر و اندوهگين مي شويم ولي در واقع مالي مفت و بدون زحمت به چنگ ما افتاده است.

تعبیر خواب سرکه خوردن ابن سیرین

ابن سيرين نوشته سرکه مال حلال و با خير و برکت است که خوردن آن نيک باشد. اگر در خواب ببينيد که سرکه داريد خوب است و همين تعبيري را که نوشتم دارد اما اگر سرکه داشتيد و خورديد و ترشی آن شما را آزرد و احساس چندش و دهان گزيدگی کرديدخوب نیست. معبران اصولا مزه ترش را در خواب خوب نمی دانند و غم و رنج تعبير می کنند. اگر سرکه داشتی و خورديد و ترشی آن را حس کرديد خواب شما می گوید مالی حلال به دست می آورید ولی همین مال شما را غمگین و حزین می کند. سرکه خوب بايد ترش باشد اما در رویاهای ما اگر سرکه شیرین باشد نیکو تر است.

محبوب‌ترین ها

تعبیر خواب لباس

تعبیر خواب گوشواره

تعبیر خواب آینه

تعبیر خواب مشهد رفتن 

تعبیر خواب سرکه سفید

– اگر در خواب سرکه دیدید و آن را می‌خوردید، این ممکن است نشانه‌ای از نفاق در خانواده شما باشد.

– اگر در خواب سرکه فاسد دیدید، این ممکن است نشانه‌ای از بیماری و مشکلات سلامتی باشد.

– اگر در خواب سرکه تازه دیدید، این ممکن است به مراقبت از سلامتی خود اشاره کند.

– اگر در خواب سرکه را زمین می‌زنید، این ممکن است نشانه‌ای از از دست دادن یک دوست خوب باشد.

– اگر در خواب سرکه قرمز دیدید، این ممکن است نشانه‌ای از بی‌احترامی دیگران به شما باشد.

– و در نهایت، اگر در خواب مشغول درست کردن سرکه بودید، این ممکن است نشانه‌ای از مبارزه با یک فرد باشد و اگر یک خوراکی با سرکه می‌خوردید، این ممکن است به وجود ناراحتی و غم در زندگی شما اشاره کند.

تعبیر خواب سرکه انگور

تعبیر خواب سرکه انداختن
تعبیر خواب سرکه انداختن

تعبیر دیدن سرکه انگور  به این صورت است که این خواب نشانه‌ای از برآورده شدن آرزو و به دست آوردن روزی حلال است. او می‌گوید کسی که در خواب سرکه نیشکر را حمل می‌کند، کارش آسان می‌شود و خداوند داناتر است. اما ابن شاهین همچنین می‌افزاید که نوشیدن یا جمع آوری سرکه نیشکر در خواب، نشانه عهدشکنی و پیمان شکنی است.

تعبیر خواب آنلاین یونیکا برای تعبیر رویاهای شما براساس حروف البفا آماده شده است برای تعبیر خواب خود با ما در تماس باشید.

تعبیر خواب تلفنی   

کانال تعبیر خواب ایتا 

تعبیر خواب سرکه سیاه

تعبیر خواب سرکه سیاه در خواب نشانه منفعت، اعتبار و رزق است. این خواب به دوست عاقل و سودی که بیننده به خاطر او به دست آورده اشاره دارد. اما اگر بیننده از آن ننوشیده یا استفاده نکند، این ممکن است به دلیل اختلاف با اهل بیت باشد.

تعبیر خواب غسل با سرکه

در مورد دیدن غسل با سرکه در خواب، این خواب نشانگر علم و فایده است که بیننده به دست می‌آورد. همچنین، غسل با سرکه در خواب ممکن است نشانگر لذت بردن از یاری خویشاوندان و دوستان باشد، مشروط بر اینکه غسل سرکه در خواب از بوی آن ضرر و ناراحتی نداشته باشد.

در پایان، دیدن سرکه در خواب به تعبیر کارل گوستاو یونگ، ممکن است نشانه عدم رضایت از وضعیت فعلی یا نگرانی باشد. این خواب ممکن است نشانگر این باشد که شما باید تلاش کنید تا از موقعیت های نامطلوب خارج شده و شرایط بهتری برای خود ایجاد کنید.

چکیده تعبیر

تعبیر خواب سرکه  نمایانگر مال حلال و پول مشروع است، اما به شکلی غم‌انگیز مثل میراث است. برای تعبیر اختصاصی خوابهای خویش با یونیکا در ارتباط باشید.

پیشنهاد مطالعه

تعبیر خواب غذا خوردن مرده

تعبیر خواب بوسیدن لب

تعبیر خواب ساعت مچی

تعبیر خواب زنده شدن مرده

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید