استخاره تلفنی رایگان یونیکا سریع‌ترین روش مشورت با خداست اگر شما هم قصد انجام کاری را دارید ولی دچار تردید هستید میتوانید با ما همراه باشید تا شما را به شکل راهنمایی کنیم.

استخاره تلفنی رایگان

استخاره یعنی پناه بردن به آغوش امن آفریدگار
مهربان‌ترین شخص به انسان، مگر غیر این است که خداوند می‌فرماید «وَ نَحْنُ أَقْرَبُ إِلَیْهِ مِنْ حَبْلِ الْوَرید» از رگ گردن به بندگانم نزدیکترم، آیا غیر این است که خداوند خیرخواه ترین نسبت امور انسان است.
خداوند می‌فرماید اگر بنده‌ی سه بار مرا صدا بزند الله الله الله، شرم ام میشود جواب بنده ام را ندهم.
کجاست امن‌تر از پیشگاه خداوند تبارک، کیست؟ مهربان‌ترین او…

استخاره آنلاین

چرا باید استخاره بگیریم؟

وقتی در اموری مردد می‌شویم و نمی‌دانیم کدام تصمیم به صلاح کار ماست به خدا پناه میبریم، و عرض می‌کنیم: ای خدای مهربانم ای آفریدگار جهان به تو پناه آورده ‌ام که تو آگاه ‌ترین شخص به خیر و صلاح من هستی، خدایا تو میتوانی در کمتر از آنی تمام تمام جهان هستی را بر وفق مراد من تغییر دهی پس کمکم کن بهترین تصمیم را بگیرم، توی که میتوانی به قلبم آرامش دهی و هر گاه با هر حالتی که در پیشگاه تو حاضر شده‌ام مرا پذیرفتی

خداوند می‌فرماید وقتی بنده سمت من آید او را در هر حالتی که باشد اجابت میکنم حتی اگر از خطا کاران باشد گناهان او را خواهم بخشید و او را مانند بنده ی پاک دوست خواهم داشت
این است معنی «بسم الله الرحمن الرحیم»

کی استخاره بگیریم؟

در کاری مردد شدیم و نمی‌توانیم تصمیم درست بگیریم به کمک استخاره با خدای خود مشورت میکنیم و از او میخواهیم که بهترین تصمیم و درستترین راه را برای ما روشن کند، کیست که از اعتماد به خدا زیان کرده باشد؟
وقتی نمی‌توانیم راه صحیح را تشخیص دهیم به خدای خود که در قلب و جان و روح ماست عرض می‌کنیم
خدای مهربانم، تحقیق و مشورت کردم تمام عقلم را برای انتخاب صحیح به کار بستم و الان آمدم تا با تو مشورت کنم، بله استخاره همان مشورت با خداست

چرا باید استخاره کنیم؟

اما نباید فقط در اموری که مردد شدیم استخاره کنیم، بلکه سزاوار است در تمام تصمیمات زندگی از خدا کمک بخواهیم و به او توکل کنیم، در خیلی از امور و تصمیمات فکر کرده‌ایم که تصمیم درست گرفتیم اما گذشت زمان ثابت کرده که اشتباه بوده و زیان دیدم.
عقل انسان و درک او از عالم هستی همچون قطره‌ای در برابر اقیانوسی عظیم است انسانی که به راحتی فریب میخورد، اشتباه میکند ولی عبرت نمی‌پذیرد. بله واقعیت انسان این است.
آیا که حالا متوجه شده‌ایم چقدر در برابر پروردگار کوچک و ضعیف هستیم، بهتر نیست تا از خود او بخواهیم راه را به ما نشان بدهد و آرامش را به قلب ما ببخشد.

آیا کسی هست؟ که ادعا کند به کمک نیاز ندارد آن هم کمکی از جانب خدای که جهان را آفریده است.
آیا کسی هست؟ که از مشورت با خدا زیان دیده باشد
آیا کسی هست؟ که ادعا کند که داناتر از آفریدگار خود است
به هیچ وجه، این امکان ندارد

اما خدا چقدر ما را دوست دارد، خداوند می‌فرماید من از مادر به فرزند دلسوز‌ترم و از رگ گردن به شما نزدیکترم، و شما را خواهم پذیرفت حتی اگر گناه کار باشید شما را می‌بخشم و میآمرزم و دوستتان دارم
واقعا چه کسی بهتر از خدا برای مشورت کردن،در تمام کارهای کوچک و بزرگ به وسیله استخاره با خدای خود مشورت کنید و از او بطلبید هر آنچه که به خیر دنیا و آخرت شماست

اما سجاد می‌فرماید:

«الحمد لله الذي أناديه كلما شئتُ لحاجتي و أخلوا به حيث شئت لسرّي بغير شفيع فيقضي لي حاجتي… و الحمد لله الذي تحبّب الي و هو غني عنّي»

من قدردانی می‌کنم از خدا به خاطر اینکه هر زمان که نیاز به کمکی داشتم، بدون استفاده از واسطه‌ی دیگری به او متوسل شدم و او حاجتم را برآورده کرد. من قدردانی می‌کنم از خدا به خاطر اینکه محبت و نیکوکاری به من نشان داد، در حالیکه کمترین نیازی به خودم داشت.

 

ما اینجا هستیم!!

تا وسیله‌ای باشیم،تا با یک استخاره تلفنی شما را به خدا وصل کنیم، مصلحت شما را از خداوند بخواهیم و بدانید که خدا هرگز اشتباه نمیکند و هرگز زیان و بد شما را نمی‌خواهد

استخاره خود را از ما بخواهید

استخاره با قرآن
استخاره با قرآن
 • به این مثال ساده توجه کنید؛ شما در کاری مردد هستید اولین نکته‌ای که وجود دارد این است که دچار تشویش هستید و آن آرامش قلبی را ندارید، ممکن است در نیت خود شک کنید استخاره گرفتید اما نمی‌دانید اگر خوب آمد انجام بدهید یا بد، ممکن است مدام نیت عوض کنید.
 • گاها ممکن است دوست داشته باشد جواب استخاره چیزی باشد که دوست دارید یا فکر میکنید بیشتر به صلاح شماست و این حالت استخاره را باطل می‌کند.
 • یا ممکن است یک استخاره را چندبار تکرار کنید که این عمل طبق روایات و احادیث معتبر استخاره را باطل می‌کند
 • آیا به آداب استخاره تسلط دارید و میدانید کدام دعا برای استخاره را بخوانید و شاید نتوانید دعا استخاره را به زبان عربی به شکل صحیح ادا کنید
 • زمان مناسب برای استخاره هم از موارد مهم و ضروری است برای استخاره تلفنی رایگان زمان های تعیین شده است که باید در همان اوقات استخاره بگیرید

در نهایت این مهم را اینگونه جمع‌بندی میکنم.
ما اینجا در کنار شما هستیم تا با آرامش قلب به دور از مبطلات استخاره، با اعتقاد راسخ به خدا، با رعایت آداب کامل برایتان استخاره تلفنی بگیریم و راهنمایی شما باشیم برای بهترین تصمیمی که میتوانید بگیرید

چرا استخاره تلفنی یونیکا؟

ما اینجا در یونیکا، بهترین دریچه برای ارتباط با خدا و دنیای ناشناخته ها را پدیده آوردیم در کناره استخاره تعبیر خواب تلفنی را هم در نظر گرفتیم تا خواب های رویاهای شما را تعبیر کنیم و شما را از اسرا دنیای ماورای آگاه کنیم، اگر نیاز به تعبیر خواب دارید میتوانید از این دریچه استفاده کنید

اصل صداقت:

صداقت مهمترین رکن ارتباط ما با شماست، ما برای جیب شما کیسه ندوخته‌ایم، و قرار نیست از نیت شما سو استفاده کنیم و به دورغ از شما پولی بگیریم

خودتان استخاره کنید:

ما در یونیکا صفحه استخاره آنلاین را فراهم کردیم تا شما با خیال راحت برای خودتان در هر زمان و مکان استخاره بگیرید، و نیاز به استخاره تلفنی رایگان یونیکا نداشته باشید.
ما تمام آداب مربوط به استخاره در مقالات کامل و جامع فراهم کردیم، و تمام ادعیه‌های معتبر را برای شما در دسترس قرار دادیم تا بتوانید با مطالعه آن استخاره کنید

رایگان به یک شرط:

تمام خدمت‌های یونیکا رایگان است و لازم نیست هیچ پولی پرداخت کنید، اگر در شرایط به مقدار محدود نیاز به کمک مالی شما داشته باشیم تا بتوانیم ادامه حیات سایت را ممکن سازیم با صداقت پیش خواهیم رفت و شما میتوانید با رضایت خود هر مبلغی را مایل بودید کمک کنید و هیچ اجباری در پرداخت وجود ندارد
برای اینکه شائبه به وجود نیاید در صورت نیاز مالی، بعد از پاسخ به شما عزیزان از شما تقاضای کمک خواهیم کرد تا در صورتی که مایل بودید پرداخت را کامل کنید

یک نکته حیاتی؛ فریب نخورید

عده‌ای از فضای معنوی استخاره سواستفاده میکند و مبالغ هنگفتی را از کاربران با عنوان راهنمای استخاره تلفنی رایگان یا مشاوره برای تصمیم گیری به واسطه استخاره تقاضا می‌کند.
هوشیار باشید، جواب استخاره خوب یا بد است و غیر این باطل و دورغ است متاسفانه عده‌ای با این توضیح ( که راهنمای جواب استخاره برای تصمیم‌گیری)، شروع به راهنمایی و مشاوره‌های آن چنانی میکنند که کاملا باطل و غلط است، بر حسب روایات و احادیث جواب استخاره فقط خوب یا بد است و توضیح یا راهنمای برای آن وجود ندارد.

استخاره برای باز شدن بخت 

استخاره با قرآن چیست؟

استخاره با قرآن یکی از مرسوم‌ترین روش های استخاره است که با آداب خاص انجام میشود و با کمک از قرآن و باز کردن اتفاقی یک صفحه و تفسیر آیه مد نظر انجام میشود

با توجه به سوالات و نیازهای شما، آنها با رعایت آداب و شرا یط، برای شما استخاره تلفنی رایگان  انجام میدهند و بهترین تصمیم را برای شما پیشنهاد می‌کنند.

استخاره تلفنی رایگان

برای استخاره تلفنی رایگان میتوانید با شما شماره تلفن مراجع تقلید تماس بگیرید. اگر این امکان برایتان میسر نیست و زمان و شرایط ایجاب میکند که سریعتر استخاره کنید و تصمیم نهایی خود را سریع‌تر بگیرید میتوانید با ما تماس بگیرید تا سریع ترین زمان پاسخ‌گویی شما باشیم.

برای مطالعه شرایط و درخواست   استخاره تلفنی   وارد شوید

 استخاره تلفنی در صفحه    تلگرام     و    ایتا      پیام ارسال کنید

استخاره تلفنی رایگان چیست؟
استخاره تلفنی رایگان چیست؟

مراحل استخاره:

البته، استخاره با قرآن می‌تواند به چندین روش انجام شود. در یکی از روش‌های معمول، مراحل زیر را دنبال می‌کنید:

تعیین سوال: ابتدا سوال خود را مشخص کنید. باید سوالی باشد که با گزینه‌های بله یا خیر قابل پاسخ دادن باشد.

تعیین گزینه‌ها: سپس گزینه‌های مختلف را برای پاسخ به سوال خود تعیین کنید. هر گزینه باید یک نشانه یا علامت مشخص داشته باشد.

باز کردن قرآن: پس از طی آداب صفحه‌ای را باز کنید

تفسیر نتیجه: پس ازاستخاره، نتیجه را تفسیر کنید. برخی افراد به نشانه‌های مذهبی، رویاها یا علائم طبیعی نیز توجه می‌کنند تا نتیجه را تفسیر کنند.

استفاده بهینه از استخاره: برای استفاده بهینه از استخاره، می‌توانید این راهنمایی‌ها را دنبال کنید:

سوالات مهم: استخاره را برای سوالاتی با اهمیت و تأثیر بالا استفاده کنید. برای مسائل کوچک و غیرمهم، بهتر است از روش‌های دیگر تصمیم می‌گیرید.

محدودیت استخاره: باید به خاطر داشته باشید که استخاره تنها یکی از روش‌های تصمیم‌گیری است و نباید به آن به صورت کامل وابسته شوید. در نهایت، تصمیم‌گیری همواره بر عهده شماست و باید با توجه به اطلاعات و شرایط موجود، تصمیم مناسب را بگیرید.

تفسیر نتیجه: در هنگام تفسیر نتیجه استخاره با قرآن، به دقت و حساسیت بیشتری نیاز دارید. ممکن است نتیجه استخاره با باورها و اعتقادات شما همخوانی نداشته باشد. در این صورت، باید تصمیم خود را با توجه به اطلاعات دیگر و عوامل مهم دیگری که در تصمیم‌گیری تأثیر دارند، اتخاذ کنید.

استفاده از استخاره به عنوان راهنما:

استخاره تلفنی می‌تواند به عنوان یک راهنما در فرآیند تصمیم‌گیری شما عمل کند. با استفاده از آن، می‌توانید نظرات و احساسات خود را بررسی کنید و به یک دیدگاه جدید دست پیدا کنید.

در نهایت، استخاره با قرآن یک روش قدیمی و متداول است که می‌تواند در فرآیند تصمیم‌گیری شما مفید باشد. با احتیاط و توجه به محدودیت‌ها، می‌توانید از استخاره به عنوان یکی از ابزارهای تصمیم‌گیری خود استفاده کنید و به تصمیمات بهتری دست یابید.

برای گرفتن استخاره آنلاین فوری روی صفحه کلیک کنید.

در چه مواردی میتوان استخاره گرفت؟

استخاره می‌تواند در موارد مختلفی استفاده شود. در زیر، چندین مثال از مواردی که می‌توانید برای استخاره تلفنی رایگان به آنها روی بیاورید، آورده شده است:

تصمیمات شخصی:

استخاره می‌تواند در تصمیمات شخصی مانند انتخاب همسر، تغییر شغل، خرید یا فروش ملک، سفر به مقصدی خاص و … مورد استفاده قرار گیرد.

تصمیمات حرفه‌ای:

در مواردی که نیاز به تصمیم‌گیری در محیط کار یا حرفه‌ای دارید، می‌توانید به استخاره روی بیاورید. مثلاً در انتخاب پروژه‌های جدید، انتخاب همکاران، تعیین راهبردهای بازاریابی، تصمیم درباره توسعه کسب و کار و … می‌توانید از استخاره استفاده کنید.

تصمیمات مالی:

در مواردی که نیاز به تصمیم‌گیری مالی دارید، استخاره می‌تواند مفید باشد. برای مثال، در انتخاب سرمایه‌گذاری، خرید سهام یا املاک، تعیین روش‌های مدیریت مالی و … می‌توانید به استخاره روی بیاورید.

تصمیمات خانوادگی:

استخاره با قرآن می‌تواند در تصمیمات خانوادگی نیز مورد استفاده قرار گیرد. برای مثال، در انتخاب مدرسه برای فرزندان، تعیین محل زندگی، تصمیم درباره مسائل تربیتی و تعلیمی و … می‌توانید به استخاره روی بیاورید.

تصمیمات اجتماعی:

در برخی موارد اجتماعی نیز می‌توانید به استخاره روی بیاورید. مثلاً در تصمیمات مربوط به انتخاب رئیس جمهور، رای دادن در یک مسئله عمومی، شرکت در یک حمله اعتراضی و … می‌توانید به استخاره روی بیاورید.

مهم است که در هر مورد، با توجه به شرایط خاص خود و با توجه به اعتقادات و ارزش‌های شخصیتان، استخاره با قرآن  را به عنوان یکی از ابزارهای تصمیم‌گیری خود در نظر بگیرید. همچنین، بهتر است در مواردی که تصمیمات مهم و پیچیده هستند، از استخاره به عنوان یکی از منابع تصمیم‌گیری استفاده کنید و با سایر روش‌ها و منابع موجود ترکیب کنید

نکته مهم

درباره استخاره تلفنی رایگان به این نکته توجه کنید،نیت قلبی و اعتقاد به استخاره اهمیت دارد و اینکه استخاره توسط چه کسی گرفته شود دلیلی بر جواب دقیق نیست.

چه بسا استخاره توسط ولی فقیه گرفته شود اما استخاره کننده شرایط و آداب مربوط را به جا نیاورده باشد و موجب شک در نتیجه شود، پس قبل از استخاره با اعتقاد ضمنی به نتیجه استخاره و رعایت آداب مرسوم اقدام به استخاره کنید

جواب استخاره حتما باید با بررسی کامل و شخص مسلط به اصول تحلیل و تفسیر آیات قرآن انجام شود
و با توجه به مفهوم آیات راهنمایی لازم صورت پذیرد.

با توجه به حساسیت این موضوع یونیکا این امکان را برای شما فراهم نموده است تا به صورت تلفنی و رایگان از استخاره با قرآن تلفنی یونیکا استفاده کنید.
اگر با توجه به ضرورت تصمیم گیری و حساسیت آن نیاز به استخاره تلفنی و مشاوره دارید میتوانید با ما در ارتباط باشید.

ارسال پیام 
با ارسال پیام در صفحه راهنمای های لازم برای استخاره و مشاوره برای شما ارسال خواهد شد.
و در صورت نیاز نوبت برای شما رزرو خواهد شد،تا با یکی از دفاتر مراجع به صورت مستقیم گفتگو داشته باشید.

شماره تلفن مراجع برای استخاره

شماره تلفن مراجع برای استخاره
شماره تلفن مراجع برای استخاره
دفتر حضرت آیةالله العظمی امام خامنه ای در قم. (کد: 025 و شماره: 37746666).
پایگاه اینترنتی: http://www.leader.ir/
دفتر حضرت آیةالله العظمی سیستانی در قم. (کد: 025 و شماره 37741415).
پایگاه اینترنتی: http://www.sistani.org/
دفتر حضرت آیةالله العظمی مکارم شیرازی در قم. (کد: 025 و شماره: 37473).
پایگاه اینترنتی: https://makarem.ir/
دفتر حضرت آیةالله العظمی نوری همدانی در قم. (کد: 025 و شماره: 37741850).
پایگاه اینترنتی: http://www.noorihamedani.com/
دفتر حضرت آیةالله العظمی صافی گلپایگانی در قم. (کد: 025 و شماره: 37479).
پایگاه اینترنتی: http://saafi.com/
دفتر حضرت آیةالله العظمی شبیری زنجانی در قم. (کد: 025 و شماره: 37740321).
پایگاه اینترنتی: http://www.zanjani.ir/
دفتر حضرت آیةالله العظمی تبریزی در قم. (کد: 025 و شماره: 37744286).
پایگاه اینترنتی: http://www.tabrizi.org/
دفتر حضرت آیةالله العظمی فاضل لنکرانی در قم. (کد: 025 و شماره: 37706040).
پایگاه اینترنتی: http://lankarani.com/
دفتر حضرت آیةالله العظمی بهجت در قم. (کد: 025 و شماره: 37732740).
پایگاه اینترنتی: http://bahjat.ir
دفتر حضرت آیةالله العظمی سبحانی در قم. (کد: 025 و شماره: 37743151).
پایگاه اینترنتی: http://tohid.ir/
دفتر حضرت آیةالله العظمی وحید خراسانی در قم. (کد: 025 و شماره: 37740611).
پایگاه اینترنتی: http://wahidkhorasani.com
دفتر حضرت آیةالله العظمی مظاهری در اصفهان. (کد: 031 و شماره: 34494691).
پایگاه اینترنتی:
http://www.almazaheri.org/

 

برای گرفتن استخاره با دفتر مراجع معظم تقلید تماس تلفنی بگیرید.

تلفن دفتر مراجع با کد قم 0251:

 • آیات عظام:
  خامنه ای 37746666 و 37743232
 • بهجت- 3-37743271
 • مکارم شیرازی-3-37743111 و 37840001
 • وحید خراسانی 37740611
 • سیستانی 37836565
 • صافی گلپایگانی 37715511
 • شبیری زنجانی 37740321
 • نوری همدانی 37741850
 • فاضل لنکرانی 37720500 و 37717871
 • سبحانی 37743151
 • مدنی تبریزی 37744120
 • اردبیلی 37745292

سوالات متداول

استخاره  با قرآن تلفنی و رایگان چیست؟

استخاره با قرآن تلفنی  یک روش استخاره است که از طریق تماس تلفنی با یک مشاور یا خدمات استخاره تلفنی، انجام می‌شود. در این روش، شما سوال خود را به مشاور می‌گویید و او با استفاده از روش‌های خاصی مانند قرعه کشی یا تفسیر نشانه‌ها، به شما پاسخ می‌دهد.

چگونه می‌توانم از استخاره تلفنی رایگان استفاده کنم؟

برای استفاده از استخاره تلفنی، شما می‌توانید به یکی از خدمات استخاره تلفنی مراجعه کنید و با مشاور تلفنی صحبت کنید. معمولاً شما باید شماره تلفن مربوطه را بگیرید و با تماس با آن شماره، به مشاور مربوطه دسترسی پیدا کنید.

آیا استخاره تلفنی رایگان با قرآن موثر است؟

اثربخشی استخاره با قرآن بستگی به عوامل مختلفی دارد، از جمله تجربه و تخصص مشاور، روش‌های استخاره استفاده شده و همچنین باورها و اعتقادات شخصی شما. برخی افراد ممکن است به استخاره تلفنی رایگان اعتماد کنند و نتیجه‌ای مثبت بگیرند، در حالی که برخی دیگر ممکن است به این روش اعتقاد نداشته باشند.

مقالات مرتبط

فال امروز حافظ 

استخاره برایی طلاق

استخاره با تسبیح

 

71 نظرات

 1. سلام لطفا یک شخص معتبرمثل روحانی معتبراستخاره بگیرد خواهش میکنم .باکامپیوترنباشه .معتبر مثل دفاتر استخاره تلفنی واگه امکان داره توضیح هم داشت نوشته شود.من دو عدداستخاره میخواهم یادداشت میکنم دردفترم کدوم برای کدومه .ممنون ۲عدداستخاره ؟

 2. سلام من خواستم یه استخاره برام بگیرین خانم بارداره من پسر ندا م خواستم بدونم بچه ما آیا پسر یا دختر هست

  • مورد بسیار مناسبی است قبل از ازدواج همه ی حرفهایتان و اصولی که به آن پایبندیدرا بزنید ان شاءالله عاقبت بخیر خواهید شد

  • این معامله با فریب و نیرنگ همراه است و چیزی که در آن فریب و حیله باشد انجام ندادن به ثواب نزدیکتر است پس انجام ندهید.

  • نتیجه استخاره:
   انجام نده
   نتیجه کلی:
   بد است مکر و حیله در کار است ترک کنید.
   نتیجه ازدواج:
   اصلا به صلاح شما نیست به مشکلاتی بر خواهید خورد که از زندگی سیر می شوید ترک کنید.

   نتیجه معامله:
   نیرنگ و فریب در کار است انجام ندهید پشیمان خواهید شد.

 3. سلام وقت بخیر میخواستم برای جابجایی درسرکارازیک واحد به واحدی دیگه استخاره بگیرم وباتوکل برخداوالله الععلم.ممنونم

  • نتیجه استخاره:
   انجام نده
   نتیجه کلی:
   بد است به افراد نادان و جاهل روبرو می شوید و به این سبب دچار اذیت و آزار خواهیدشد.
   نتیجه ازدواج:
   بد است در شان شما نیستند و چیزی را از شما مخفی می کنند حتما ترک کنید.

   نتیجه معامله:
   بد است شما را فریب می دهند و در نتیجه ضرر خواهید کرد حتما ترک کنید.

  • سلام من خواستم یه استخاره برام بگیرین خانم بارداره من پسر ندا م خواستم بدونم بچه ما آیا پسر یا دختر هست

 4. سلام وقت بخیر میخواستم برای جابجایی درسرکارازیک واحد به واحدی دیگه استخاره بگیرم وباتوکل برخداوالله الععلم.ممنونم

  • نتیجه استخاره:
   انجام بده
   نتیجه کلی:
   خوب است از مشکلات نهراسید با توکل بخدا انجام دهیدانشاء… به اهدافتان خواهید رسید.
   نتیجه ازدواج:
   مورد مناسبی است انشاء… همه ی مشکلاتتان حل خواهد شد.

   نتیجه معامله:
   خوب است انشاء… سود خوبی خواهید برد.

   سوره:
   حج
   آیه:
   39
   صفحه: 337

 5. سلام
  ببخشید من خیلی فوری و سریع استخاره می خواهم
  باید فردا صبح اول وقت کاری انجام دهم
  با تشکر

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید