روایتی باور نکردنی از تعبیر خواب علی دایی

  2
  702
  تعبیر خواب علی دایی که همه را شوکه کرد
  تعبیر خواب علی دایی که همه را شوکه کرد

  تعبیر خواب علی دایی شخصیت برجسته ملی در ایران، فوتبالیستی که علاوه بر مستطیل سبز در زندگی اجتماعی نیز گل زن قهاری است. یونیکا این روایت دوست داشتنی را برای شما مهیا کرده است.

   

   علی دایی و دیگر هیچ

  شاید خیلی ها علی دایی را به خاطر شهرت وی در فوتبال بشناسند اما اکثر مردم همه آنان علی دایی را به خاطر شخصیت برتر و مردم داری اش دوست دارند،بیراهه نیست اگه بگوییم علی دایی فوتبال را برای طرفداران‌ش جذاب و محبوب کرده است.مردی سخت‌کوش از سرزمین رویاها، از پشت سبلان که به شهریار فوتبال ایران شهرت دارد او شهرت و محبوبیت خود را مدیون سخت کوشی و اراده قوی است که در ذات خود داشته است.
  مرد روزهای سخت، یاور همیشه مومن مردم..

  سرمربی محبوب پرسپولیس و تیم ملی که سابقه قهرمانی با پرسپولیس را در دو دوره جام حذفی ایران و قهرمانی لیگ برتر با سایپا را در کارنامه دارد.آقای گل همیشه عضوی از مردم سرزمین ایران بوده است و در مواقعی که مردم در بلایای طبیعی نیاز به کمک داشتند در خط مقدم حضور داشته است

  ماجرای خواب عجیب علی دایی که تعبیر شد

  یکی از نزدیکان علی دایی روایتی باور نکردنی و شگفت انگیز از یک خواب مرموز و عجیب فاش ساخته است، که همه را هاج و واج این تعبیر خواب نموده است.علی رقم اینکه مدت بسیار زیادی از دیدن این خواب گذشته اما شنیدن آن بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

  تعبیر خواب علی دایی که همه را شوکه کرد!!

  قصه این خواب به لیگ برتر چهارم و قهرمانی سایپا در آن دوره بر میگردد، درست بعد از بازی پرسپولیس و سایپا در دوره برگشت که با مساوی دو بر دو به پایان رسید.
  اما مهمترین اتفاق آن بازی ضربه پنالتی بود که علی دایی از دست داد!!
  بعد اعلام پنالتی و اخراج فرشید کریمی ،علیرضا حقیقی جوان و جویای نام پا در قفس توری بزرگترین باشگاه ایران گذاشت، جوان ترین گلر تاریخ پرسپولیس پنالتی علی دایی را مهار کرد تا شور و هیاهوی وصف ناپذیری در استادیوم آزادی برپا شود و همه امیدوار به تولد یک گلر مطمئن برای جانشینی عقاب آسیا شوند، پسر پرسپولیسی..

  درست بعد از بازی جو فوتبالی ایجاد شد که باعث دلخوری آقای گل جهان شد و علی دایی دلگیر و آزرده از اتفاقات آن بازی نمود.شاید همین موضوع باعث شد که علی دایی عجیب ترین تعبیر خواب زندگی خویش را تجربه کند

  تعبیر خواب علی دایی

  یکی از نزدیکان علی دایی از خواب عجیبی پرده برداشته است که تا مدتی همه را شوکه کرده بوده،
  درست فردا آن بازی خواب دیده است که روز بازی با پرسپولیس تکرار شده است و علی دایی پشت توپ ایستاده تا ضربه پنالتی را بزند اما با تفاوتی عجیب….

  با این تفاوت که فوتبال آن روز داخل زمین چمن نبوده است در حالی علی دایی پشت ضربه ایستاده که که بازی در میدان شهر برگزار می‌شد و جمعیتی وحشتناک در حال تشویق هستند صدا و همهمه به قدری بالاست که گوش انسان سوت میکشید.

  درون دروازه هم چند نفر با شمشیر ایستاده بودند و رجز میخواند علی دایی پشت توپ می ایستد و پنالتی خود را گل میکند ، صدا ها به اوج خود می‌رسد در حالی که علی دایی به تنهایی میدود جمعیت فراوانی وی را تشویق می‌کنند و علی دایی به احترام آنها می ایستد و مردم او را غرق گل میکند
  دیدن این خواب علی دایی را بسیار نگران کرده بود ولی بعد از سالها تعبیر خواب علی دایی همه را شوکه کرده است

  تعبیر خواب علی دایی که همه را شوکه کرد، شخصیت دوست داشتنی در داخل و بیرون مستطیل سبز می‌درخشد تعبیر خواب علی دایی را خودتان قضاوت کنید و نظرتان را به اشتراک بگذارید.

  اگر شما هم از داستان تعبیر خواب علی دایی لذت بردید نظرات خودتان را برای ما راسال کنید.

  پیشنهاد مطالعه

  استخاره خوب و بد

   

  2 نظرات

  1. با سلام بنده تو خواب علی دایی را دیدم تا صبح مهمون علی دایی بودم خیلی خوش گذشت، افسوس که خواب بود

  پاسخ دهید

  لطفا نظر خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید