فال هفتگی مرداد برای هفته اول منتشر شد

همین الان میتونی   فال حافظ  بگیری

فال هفتگی مرداد|هفته اول

متولدین فروردین

حافظ غزل 406

 

در زندگی انسان، احیاناً رخ می‌دهد که حوادث و اتفاقاتی رخ داده و تحولاتی نابودکننده ایجاد می‌کنند. الان که به صورت کاملاً تصادفی با این خوشبختی در زندگیت مواجه شده‌ای، آن را به عنوان یک فال خوب بپذیر و فرصت را بهره‌برداری قرار ده و عزم خود را برای اقداماتی که بهترین است به عمل بیاور که منافع تو در آن است.

تعبیر حافظ درباره این فال برای (فال هفتگی مرداد|هفته اول) به شرح زیر است:

۱- حضرت حافظ در بیت های سوم، پنجم، ششم و نهم می‌گوید:

عقل را در رودخانه‌ی زاینده رود اصفهان پرت کن و شبیه صدای بلبلان، مانند جوانان عراق، شراب بنوش.

صدای چنگ و ضربان دست ساقی، عشق و شور و هیجان جوانی را به یاد می‌آورد.

باقیمانده‌ی شراب را هم در جام بریز و به ما بده تا با هیجان و شور، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذاریم.

یک لحظه با ما، دوستان صمیمی و مطابقت کننده باش تا چنین مواردی گاهی اتفاق بیفتد و ما باید آن را به عنوان یک دستاورد قیمتی برشمریم.

تعبیر خواب رایگان یونیکا

حالا باید نیت خود را بررسی کنید.

۲- این نیت بسیار پرفروغ و شایسته است به طوری که انجام آن مسیر زندگی شما را تغییر خواهد داد، اما هر کار بزرگی حتماً خطرات بی‌شماری هم دارد. باید در راه رسیدن به هدف، این خطرات را قبول کرده و با اراده و همت، اقدام کنید. پس اگر از اراده و همت برخوردارید، به شما تبریک می‌گویم، اما اگر شک و تردید در هر جهتی دارید، بهتر است از آن منصرف شوید. زیرا در این کار، باید با شیوه‌ای زیرکانه، هوشمندانه و با تلاش ویژه، عمل کنید.

۳- دستیابی به موفقیت هیچگاه از طریق تکبر و بی‌احترامی حاصل نمی‌شود. پس شما با رفتار خوب، صبر و شکیبایی، می‌توانید حتی شیر درنده را به دام خود بیندازید، زیرا حق با شماست. هیچ ترسی نداشته باشید.

فال هفتگی مرداد|هفته اول

متولدین اردیبهشت

حافظ غزل 90

میان همهٔ جذابان، قلب تو به کسی بسته شده است که حتی به اندیشیدن دربارهٔ جدا شدن از او نیز قادر نیستی. این علاقه تا آن حد است که تو حتی دوستان او را نیز به خاطر او دوست داری. نیت تو نسبت به او صاف و پاک است. خدا نیز تو را یاری خواهد کرد تا به وصلت با او برسی و زندگی خوشبخت و شادی داشته باشی.

تعبیر حافظ برای (فال هفتگی مرداد|هفته اول) در دیوان به شرح زیر است:

۱- تو دلی داری که در هوای یک شخص یا چیزی است و جدایی از او برایت بسیار سخت است و همواره در فکر او هستی. با استفاده از زیرکی و لطافت ذاتی خود، از این عشق بهره‌برداری کن.

۲- این آرزو به خوشبختی به زودی به حقیقت پیوا می‌شود و هیچ نگرانی نیست، اما کمی صبر و استقامت لازم است.

۳- یک شخص در رسیدن به این آرزو به تو کمک خواهد کرد که انتظارش را نداشته‌ای. بنابراین، سورهٔ مبارکهٔ شعرا را (آیه ۱۰۰ تا ۱۳۰) با حضور قلب و تفسیر معنای آن بخوان تا راه‌حلی پیدا کنی و وعدهٔ خود را به هر حال ادا کنی.

۴- حافظ در بیت هشتم می‌گوید:

اگر دل هر کسی متعلق به جایی است، اما دل من به سوی فرخ است. به این معنا که علاقهٔ من به او متعلق و مقید است. بنابراین، تو باید نیت خود را بررسی کنی.

۵- یک مسافر قرار است برسد. خرید و فروش هر دو سودآور هستند. شتاب در امور کاری به شیطان تعلق دارد. ازدواج قطعی است و طلاق نیز رخ خواهد داد. بدهی‌ها پرداخت خواهند شد. بیماری بهبود می‌یابد. چیزی را خواهید گم کرد و برای به‌دست آوردن آن سختی خواهید کشید.

۶- با یک شخص آشنا می‌شوی که توجه او باعث موفقیت تو خواهد شد. از سرعت عمل، تلاش و دقت بیشتری برخوردار شو و به آیندهٔ خود فکر کن. تو رقبای زیادی داری و باید تلاشت را در اقداماتت افزایش داده و دقت کنی.

فال هفتگی مرداد|هفته اول

متولدین خرداد

حافظ غزل 329

تمام شرایط برای تحقق اهداف و خواسته‌های دیرین تو فراهم شده است. با شانس و قسمتی که به تو دست داده شده، موفق شدی به آنچه طالبش بودی برسی. حالا نیازی به طمع و تعقل در پی هوس‌ها و خواسته‌های جدید نیست. کاری که آغاز کرده‌ای، بهترین انتخاب برایت است. از این مسیر منحرف نشو، زیرا راهی بهتر از این نخواهی یافت و با ادامه دادن به این مسیر، به موفقیت و شادمانی خواهد رسید

فال هفتگی مرداد|هفته اول

متولدین تیر

حافظ غزل 385

یک مسافر در حال سفر است که مدت‌هاست آرزوی دیدار او در تو وجود دارد. برای رسیدن به او، به خداوند توسل کن که به زودی خبری از او به تو خواهد رسید و سفر او به پایان خواهد رسید و با حضور او، زندگی تو به شادی خواهد نشست. بنابراین، تا روزی که وصلت رخ دهد، به خداوند اعتماد کن و هیچ‌گاه امیدت را از دست نده.

تعبیر حافظ برای (فال هفتگی مرداد|هفته اول) در دیوان به شرح زیر است:

۱- حضرت حافظ در بیت ششم و هفتم می‌گوید:

این مطلب را درک کن که ما بدون تو زندگی نمی‌خواهیم. ای کسی که این خبر را می‌شنود، برو و او را به سلامتی به شیراز برگردان و خبر بازگشت او را برای ما بیاور.

محبوبی که تو در دل حافظ وجود دارد، ای خدا، او را به سلامتی به خانه بازگردان.

۲- شانس و بخت تو در برج سعد قرار دارد و به لحاظ محبوبیت و استعداد ویژه، تو برای چیزی یا کسی وقفه‌ای داری. من قول می‌دهم که حداکثر تا دو ماه آینده به آنچه به دنبال آن هستی دست خواهی یافت، اما قبل از آن با یکی از مشاوران ماهر مشورت کن. چرا که ستاره‌ای بسیار درخشان در سرنوشت توست و شاهین موفقیت در حال ساخت لانه بر بام خانه‌ات است. پس به شکرانه آن برو و در یکی از مزارع متبرکه نیایی و در حین خواندن سورهٔ حج (آیه ۱۴ تا ۳۴)، دعا و نذر خود را ادا کن.

۳- یکی از اقارب مادرت نیازمند کمک تو است. او فردی مهربان و صالح است. به منظور اینکه دعایت را مستجاب کند، باید هر چه سریعتر به او کمک کنی تا خداوند پاداش نیکوکاری تو را به تو عطا کند.

۴- آنکه از خانهٔ اندیشه به سوی کوچه‌ایمان قدم می‌گذارد، هرگز با دیوارها و بن‌بست‌ها مواجه نمی‌شود. تبریک می‌گویم به موفقیت شما ولی مراقب باشید که راز دلتان را با هر کسی به اشتراک نگذارید و مغرور نشوید

فال هفتگی مرداد|هفته اول

متولدین مرداد

حافظ غزل 122

بهترین معامله، معامله با خداوند است. اگر به خلق خدا کمک کنیم، خداوند نیز در تمام امور زندگیمان به ما کمک خواهد کرد. رفتار دیگران با ما در واقع نشان‌دهنده رفتار ماست. اگر ما با مهر و وفا با دیگران رفتار کنیم، آنها نیز با ما به همین شیوه رفتار خواهند کرد. در تمام امور به خداوند توکل کنیم، زیرا او قادر مطلق است، در حالی که ما بندگان او ناتوان و عاجز هستیم.

نتیجه تفال  (فال هفتگی مرداد|هفته اول) به دیوان حافظ:

۱- شما ویژگی‌های خیرخواه، فرشته خو، زیباپسند، زیرک و ناقلا، کمک‌رسان، فیلسوف مآب، صلح‌جو، کاردان، سودجو، کمال‌گرا، پراحترام، خوش‌قلب و مهربان، آتشین‌مزاج، پرحرف، اهل معامله، اهل تحرک و خوش سابقه دارید.

۲- در بیت‌های ششم، هفتم و هشتم، حضرت حافظ به شما می‌فرمایند:

ای دل، طوری رفتار کن که اگر در زندگی خطری به وقوع بیاید، فرشتگان با دعا و التماس خداوند، تو را نجات دهند.

وقتی به جانان گفتم که دل و خاطرم را نگه دار، او گفت: هر چیزی که می‌خواهی، از خداوند بخواه، نه از بندگان او.

غبار راه تو را کجا می‌توان پیدا کرد تا حافظ دلداده تو آن را به عنوان یادگار نسیم صبا حفظ کند.

فال حافظ امروز
تاریخچه فال حافظ آنلاین

 

حالا باید خودتان نیت خود را تفسیر کنید.

۳- به شما خبر می‌دهم که ستون قدرت و موفقیت در حال نشستن بر بام خانه‌ی شماست. زمان لذت و محبت فرا رسیده است و این نیت حتماً به عمل خواهد پیوست و نیازی به نگرانی نیست. در کمتر از ده روز، موفقیت خواهد آمد. اگر با عقل و توکل بر خداوند تلاش کنید، مطمئن باشید که شانس شما و خانواده‌تان سرافراز خواهد بود و ستاره‌ی شما در برج سعد قرار دارد.

۴- ارزش زندگی خود را بشناسید. همه شما را دوست دارند و به همه زور می‌گویید، اما آنها واقعیت را نمی‌پذیرند. از لجبازی و سرسختی دست بردارید و با لبخند به زندگی بخندید. خرید و فروش عالی است و تغییرات در شغل و محیط زندگیتان براساس نظر شما صورت خواهد گرفت. وضعیت سفر و کار شما عالی است و نباید هیچگونه نگرانی داشته باشید. بیماری‌ها بهبود خواهند یافت و در این کار موفقیت حتمی است. قطره‌ای که در نظر گوهر شدن است، از ابر تا دریا سقوط خواهد کرد و همین‌طور رویدادهای خوبی در پیش روی شما است.

۵- تغییرات شما نظم یا تناسب خاصی ندارد، اما به زودی از طریق اینترنت اطلاعات خوبی دریافت خواهید کرد.

فال هفتگی مرداد|هفته اول

متولدین شهریور

حافظ غزل176

فردی که مدت‌ها منتظرش بودی، به تو روی خواهد کرد. با آمدن او، زندگیت تغییراتی عمده خواهد کرد و شادی و خوشحالی در خانه‌ات را فرا خواهد گرفت. پس از غم و اندوه بی‌هوده دست بر ندار و از هراس از دشمنان و دشمنانت نترس، زیرا خدا با توست و کارهایت سامان خواهد یافت.

دربارهٔ تفال حافظ: (فال هفتگی مرداد|هفته اول)

۱- حافظ در بیت‌های پنجم تا هفتم می‌گوید:

معشوق من، همچون ماهی که بر آسمان پرواز می‌کند، به سوی تو می‌آید. چشمانت با لبخندی که بر لبانت نشسته است، او را به صیدم آورده است.

ای کسی که روزگار می‌رود و دشمن می‌رود و دوست می‌آید، ناراحت مباش، زیرا رفتن دشمن و آمدن دوست همراه با آرامش و خوشبختی ماست.

چون بهار آمده و گل‌ها و زندگی رونق خود را از دست داده‌اند، درختان پژمرده شده‌اند.

در این همه غم‌ها، گیاهانی مانند یاسمن، سنبل و نرگس گریه می‌کنند.

۲- من آرزو می‌کنم که خداوند را باور کنید و به او تکیه کنید و با صبر و قدرت عمل کنید. بنابراین، بر دقت و تلاش خود افزوده کنید.

۳- اگر با دقت، سرعت و علاقه عمل نکنید، هدف موردنظرتان را نخواهید رسید، زیرا رقیبان شما در حال انتظار هستند. بنابراین بیدار باشید. اسرار خود را با افراد ناشایست به اشتراک نگذارید و مراقب اطراف خود باشید، زیرا افراد حسود در تلاشند.

۴- این خبری برای شما دارم: اولاً، برایم دعا کنید و ثانیاً، سایت تاروت رنگی را به دیگران معرفی کنید، زیرا نیت شما عالی است و به‌زودی موفقیت در خانهٔ شما جای خواهد گرفت.

۵- ویژگی‌های شما عبارت است از: مهربانی، صمیمیت، شوخ‌طبعی، علاقه به پرسش، اهمیت دادن به خوشبینی دیگران، سخاوتمندی، طنازی و زیبایی، شیک‌پوشی، بی‌ریا بود

فال هفتگی مرداد|هفته اول

متولدین مهر

حافظ غزل 278

خود عهد و تعهدی بسازید که تا آخرین لحظه عمرتان، به این عهد وفادار باشید و زندگی سعادتمند خود را با کسانی که دوستشان دارید حفظ کنید. آنان که با حضورشان شما از هر زیبایی و شادی دیگری بی نیاز می‌شوید. به یاد داشته باشید که این زندگی به لطف خدا به این مرحله رسیده است، پس شاکر باشید و به وسوسه‌های حسودان فکر نکنید.

تفال حافظ برای (فال هفتگی مرداد|هفته اول)

در قول و پیمان خود وفادار باشید و به سخنان بیهوده و بی‌ارزش دیگران که گاهاً از روی حسادت و گاهاً از ناآگاهی می‌باشد، توجه نکنید. به جای آن، در نظر داشتن مقدمات کار باشید و با تکیه بر خداوند متعال، اقدام کنید.

به اراده، علاقه، سرعت عمل و تلاش خود اعتماد کنید که رقیبان در پیشروی جلوتر هستند. امکانات زندگی برای کار و سایر مسائل، به هر شکلی برای شما فراهم است و شما باید تصمیم بگیرید و گام بردارید.

تردید یک بیماری خطرناک است که باعث مانع شدن از پیشرفت می‌شود. در عوض، اراده، ابزار قوی برای حرکت و تلاش است.

در آینده نه چندان دور، به آرزوهایتان خواهید رسید. یکی از افراد نزدیک به شما در حال انجام یک معامله است و فکر می‌کند که شاطر خواهد بود، اما واقعیت این است که طرف مقابل او را کاملاً شکست خواهد داد. به او بگویید هوشیار باشید

فال هفتگی مرداد|هفته اول

متولدین آبان

حافظ غزل 217

روزهایی بود که همه تو را با عقل و دانش و توانایی شناختند. اما تو، با انتخابی نادرست، کاملاً مسیر زندگیت را تغییر دادی و خودت و دیگران را در دردسر انداختی. اما هنوز دیر نشده است و فرصتی برای بازگشت وجود دارد. پس از این وسوسه‌ها غافل نشو و اینبار با چشمان باز مسیرت را انتخاب کن.

نتیجه‌ی تفال به قول حافظ: برای (فال هفتگی مرداد|هفته اول)

۱- حافظ در بیت‌های پنجم تا هشتم می‌گوید:

هنر از عیب محروم نیست و هنرمندان بیشتر از دست‌یابی به مرادهای جهانی محرومند؛ اما در میان تمامی محرومان، کسی که از من دورترین مطالبه را دارد وجود ندارد.

به روحی که افسرده شده و از عشق یار به مستی و بیقراری رسیده است، رحم کنید؛ زیرا در یک زمانی بیدار و هوشیار بوده و اکنون عاشقانه و بیهوش شده است.

از زمانی که عشق به من سخن گفتن را آموخت، سخنم برای عاشقان نکته‌ی هر مجلس و هر جمعیتی شده است.

هرگز نگویید که حافظ سالخورده است؛ زیرا خود مشاهده کردیم که او بسیار دانا است.

حالا نوبت شماست که نیت خود را تفسیر کنید.

۲- احساس تنهایی دارید زیرا فکر می‌کنید کسی قادر به درک صحبت‌های شما نیست. به شما پیشنهاد می‌دهم به مادر و پدر یا یکی از اقوام نزدیک اعتماد کنید و درد و دل خود را به آنها بگویید و از نصیحتشان استفاده کنید. جایگاه انسان را در هیچ نقشه‌ای نمی‌توان پیدا کرد، جایگاه انسان تنها در قلب آنهاست که او را دوست می‌دارند و خود او نیز آنها را دوست دارد. بنابراین، دوست داشتن چیزی بسیار زیباست و این است که جایگاه انسان را به همراه دارد.

۳- اگرچه گذشته شما بسیار خوب بوده است، اما این به خودی خود دلیلی برای همیشه به یادآوری آن نیست. بهتر است با سرعت، دقت و فعالیت به دستاوردهای امروز و فردا بپردازید و عمر خود را به بیهوده تلف نکنید

فال هفتگی مرداد|هفته اول

متولدین آذر

فال حافظ امروز
کودکی و نوجوانی حافظ

حافظ غزل 392

بزرگترین دارایی و ثروتی بالقوه که در اختیار دارید، دوست واقعی است که با لطف خداوند مورد نعمت قرار گرفته‌اید. به زودی شما یک سفر پیش رو دارید که باعث خوشحالی و ایجاد خاطرات بی‌فراموشی خواهد شد و صحبت‌هایی خواهید شنید که زندگیتان را تغییر خواهد داد. از این فرصت بهره‌برداری کنید، زیرا فرصت‌ها بلافاصله عبور می‌کنند و دوباره برنمی‌گردند.

نتیجه تفال حافظ :(فال هفتگی مرداد|هفته اول)

۱- در غزل خود، حضرت حافظ همچنان تأکید می‌کند که نباید در غم دنیا غرق شوید؛ بلکه با عشق و محبت زندگی کنید و قلبتان را با نوشیدن نبید عرفانی صاف کنید. به همه چیز و همه کس عشق بورزید و روزها را با اندوه و غم سپری نکنید.

۲- تنها راه برای رسیدن به هدف، دیدار با یار و دوست است. با اینکه اگر در حالتی از اضطراب و تردید زندگی کنید، در واقع عمر خود را از دست داده‌اید. بعد از مرگ، متأسفانه به مرور زمان شما فراموش خواهند شد، به همان شکلی که شما دیگران را فراموش کرده‌اید.

۳- اگر در فکر و اندیشه‌ای هستید که چگونه باید نیت خود را به عمل بیاورید، بهترین راه این است که با یکی از آشنایانی که به عنوان مشاور و راهنما عمل می‌کند، مشورت کنید و بعد از آرامش روحی و اعتماد به خدا، برای انجام نیت خود اقدام کنید. قطعاً موفقیت شما همراه خواهد بود.

فال هفتگی مرداد|هفته اول

متولدین دی

حافظ غزل 146

امروزه تو به کارهایی مشغول هستی که به نظر بعضی‌ها غیرممکن و شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد. این درست است که همه ساکت شده‌اند اما در واقعیت نگران تو هستند. یکم خودت را به دست بیاور و خودت و دیگران را به بیهودگی رنج وجدان نده. ادامه این راه فقط درد، رنج و عذاب را به تو هدیه خواهد داد. اضطراب‌ها و وسواس‌های غیرضروری را از خود دور کن و از نعمت‌هایی که خداوند بزرگ در اختیارت قرار داده، با سود ورزید.

فال هفتگی مرداد|هفته اول

متولدین بهمن

حافظ غزل 74

تمامی امکانات و موقعیت‌هایی که در اختیارمان قرار می‌گیرد، به عنوان امانتی است که برای گذراندن زندگی و کسب رضایت خداوند بزرگ قرار داده شده است. هرگز به خاطر مایه‌های بی‌ارزش دنیا دست کثیفی به دست مؤمنان نبر که در این معامله خودت متضرر خواهی شد. عمر محدودی داریم، پس از زندگی کوتاه خود لذت ببر و وقت گرانبها را در تلاش برای کسب ثروت دنیا صرف نکن. به جای آن، به دنبال کسب نام نیکی باش که به صورت جاودانه باقی خواهد ماند.

نتیجه تفال برای (فال هفتگی مرداد|هفته اول) حافظ به شرح زیر است:

۱- تو خودت را درگیر این نیت کرده‌ای و به عواقب خطرناک آن پی نمی‌بری. بهتر است از آن دست برداری یا صبر و شکیبایی را به خرج بدهی.

۲- برای عمل به این نیت، از هیچ کسی منت نکش زیرا مردم در زمان دشوار، بی‌ادب می‌شوند و ارزش انسان را نادیده می‌گیرند.

۳- به خداوند توکل کن و سوره مبارکه الأنفال را از آیه ۵۰ به بعد به قلب آگاهی خوانده و معنی و مفهوم آن را با حضور قلب درک کن که در آن گشایشی است.

۴- تو بسیار آرزو داری که این نیت برآورده شود، اما بهتر است به صلاح تو باشد که هیچ کس و هیچ چیزی را در راستای آن تحمل نکنی و از عقل و درک خود استفاده کنی.

فال هفتگی مرداد|هفته اول

متولدین اسفند

حافظ غزل 327

با خود تعهد و قراردادی بسته‌ام که تا آخر عمر به این تعهد وفادار باشم و زندگی سعادتمند را با کسانی که دوستشان دارم حفظ کنم. آنان که با داشتن آنها، از هر نوع زیبایی و شادمانی دیگری مستقل هستم. باید بدانید که این زندگی به لطف خدا به این مرحله رسیده است، پس باید سپاسگزار باشم و به وسوسه‌های حسودان فکر نکنم.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:(فال هفتگی مرداد|هفته اول)

۱- باید وفادار به قول و تعهد خود باشید و به سخنان بیهوده و نامفید دیگران که گاهاً از روی حسادت و گاهاً از ناآگاهی می‌باشد، توجه نکنید. بلکه در فکر تهیه مقدمات کار باشید و با اعتماد به خداوند متعال اقدام کنید.

۲- باید بر اراده، علاقه، سرعت عمل و تلاش خود حساب کنید و برای رقابت با رقبا آماده باشید. امکانات زندگی برای کار و امور دیگر، به هر نحوی برای شما فراهم است و بستگی به شما دارد که تصمیم بگیرید و گام بردارید.

۳- تردید بیماری خطرناکی است که پیشرفت را متوقف می‌کند، در حالی که اراده، ابزار قوی برای حرکت و تلاش ماست.

۴- در آینده نه چندان دور، به هدف خود خواهید رسید. یکی از اقوام نزدیک شما در حال مذاکره در یک معامله است و او فکر می‌کند که باهوش عمل خواهد کرد، در حالی که طرف مقابل او را به سختی بیخبر خواهد کرد. به او بگویید مواظب باشد

فال هفتگی حافظ

 

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید