فال روز حافظ 16 دی + تفسیر کامل

0
309
فال روز حافظ 16 دی
فال روز حافظ 16 دی

فال روز حافظ 16 دی همراه با نعبیر کامل برای متولدین پر شور  امروز، در کنار فال روزانه حافظ، تفسیری فوق‌العاده به همراه فال شخصیت  را برای شما آماده کردیم یونیکا را  با فال امروز برای متولدین 16 دی دنبال کنید.

فال حافظ امروز

فروردین  اردیبهشت  خرداد      تیر   مرداد    شهریور         مهر    آبان    آذر              دی   بهمن    اسفند

فال روز حافظ 16 دی

امروز تمایل دارید تا به خودتان اجازه دهید و بدون مزاحمت دیگران، در دنیای خیال و رویاهایتان فرو روید. هر فعالیتی که به خلاقیت و تخیل شما اجازه بدهد، برای شما از اولویت و اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود، بگونه ای که ممکن است این فعالیت شامل تماشای یک فیلم، خواندن کتاب یا گوش دادن به موسیقی باشد.

اما متأسفانه دنیای واقعی نیازمند رسیدگی به برنامه‌های دیگری از شما است، و احتمالاً مجبور خواهید بود وقت آزاد خود را قربانی کنید تا به حل یک مشکل مالی یا عاطفی بپردازید. بهتر است مراقب خیال‌پردازی‌های خود باشید، زیرا آن‌ها بسیار قدرتمند هستند و هر چیزی که در دنیای خیال خودتان تصور می‌کنید، گرچه غیرممکن به نظر بیاید، ممکن است به واقعیت مبدل شود. انرژی‌تان را در مکالمات بیهوده با دیگران تلف نکنید. به صورت منطقی و عمل‌گرایانه به مسائل بپردازید و قبل از هر توافق، تمام جنبه‌های مختلف آن را دقیق بررسی کنید. با پشتیبانی از قدرت خود، به راحتی‌تر و سریع‌تر به هدف‌های‌تان خواهید رسید.

متولد : دل طبیعت                      سمبل : خورشید                                              ستاره حاکم : ناهید          عنصر وجود :آتش                       شخصیت : آرامش بخش                                    فلز وجود : نقره                    رنگ محبوب : قرمز ، بنفش          عدد خوش یمن : 12                                          گل محبوب : لاله                    روز مبارک : شنب

سنگ خوش یمن : یاقوت سبز ، فیروزه                   شعار : زندگی را باید ساخت

فال روز حافظ
فال روز حافظ

فال روز حافظ 16 دی (غزل 95)

امروز به نیت متولدین 16 دی ماه تفالی به حافظ زدیم و غزل  95 را حافظ شیرازی برای ما نمایش داد.

متن غزل 95 حافظ

حافظ، غزلیات، غزل شمارهٔ 95

مدامم مست می‌دارد نسیم جعد گیسویت
خرابم می‌کند هر دم فریب چشم جادویت

پس از چندین شکیبایی شبی یا رب توان دیدن
که شمع دیده افروزیم در محراب ابرویت

سواد لوح بینش را عزیز از بهر آن دارم
که جان را نسخه‌ای باشد ز لوح خال هندویت

تو گر خواهی که جاویدان جهان یک سر بیارایی
صبا را گو که بردارد زمانی برقع از رویت

و گر رسم فنا خواهی که از عالم براندازی
برافشان تا فروریزد هزاران جان ز هر مویت

من و باد صبا مسکین دو سرگردان بی‌حاصل
من از افسون چشمت مست و او از بوی گیسویت

زهی همت که حافظ راست از دنیی و از عقبی
نیاید هیچ در چشمش بجز خاک سر کویت

تفسیر غزل 95 حافظ

تفسیر غزل 95 حافظ
تفسیر غزل 95 حافظ

تفسیر  غزل 95 متخص (فال روز حافظ 16 دی )

تعبیر فال روز حافظ شما:

با توجه به تعبیر فال حافظ برای شما، شما از اینکه انسانی صبور و با حوصله هستید و برای رسیدن به مقصودتان آرام و پیوسته پیش می‌روید بهره می‌برید. این یکی از بهترین ویژگی‌های شماست. این ویژگی شما شایسته تحسین است، اما باید از انجام کارهای بی‌حاصل که تنها وقت را تلف می‌کند بپرهیزید و به واجبات بپردازید.

در نتیجهٔ تفال حافظ به دیوان او، چند مورد مطرح شده است:

1- دقت و نیت خوب شما که طی شبانه‌روز به آن فکر می‌کنید، می‌تواند با صبر، شکیبایی، سرعت عمل و اراده برآورده شود و نیازی به نگرانی ندارد.

2- این نیت عالی ممکن است از اندوه و غم شما کاسته شود، اما نباید شما را آنقدر مشغول کند که همت و پشتکار شما را که لازمه اجرای آن است، تحت شعاع قرار دهد.

3- در فال روز حافظ 16 دی آمده است: شخصیت شما مهربان، صمیمی، با احساس و عاطفی است و از طبع لطیف خود بهره می‌برید. با اینکه همتی عالی دارید، کمتر به آن کمک می‌کنید و بیشتر خود را در تردید و وسواس فرو می‌برید. با این وجود آینده‌ای درخشان دارید و می‌توانید این آینده را با دیگران به اشتراک بگذارید.

4- در بیت چهارم، حافظ می‌فرماید که می‌توانید با تلاش و کوشش، تمام دنیا را با نورانی اشعه‌های خود تزین کنید. ارزش خود را بدانید و آینده خود را به خوبی بپذیرید.

5- بسیاری از افراد به زندگی شما حسادت می‌کنند، زیرا زندگی مناسبی دارید و عمری طولانی و فرزندانی شایسته.

6- خنده و شادی موجب آرامش و اتفاقات خوب می‌شود. از این وسیله قوی بهره ببرید.

فال ازدواج، استخاره آنلاین و تعبیر خواب در آیدی تلگرام با ما در تماس یاشید.

فال روز من

فال حافظ آنلاین
فال حافظ آنلاین

فال روز حافظ 16 دی از خصوصیات بسیار جذاب و دلچسبی برخوردارند. آنها افرادی با انرژی بالا و شخصیت قوی هستند که همیشه به دنبال رسیدن به اهداف خود می‌روند. آنها دارای هوش بالا و استعدادهای فراوانی هستند که می‌توانند به نقطه عطفی در زندگی خود برسند.

شخصیت متولدین 16 دی  بسیار مستقل و پر از اعتماد به نفس است. آنها دارای شخصیت رهبری قوی‌ای هستند و همیشه به دنبال ایده‌های نو و نوآوری‌های جدید هستند. آنها توانایی‌های خود را به خوبی به کار می‌گیرند و همیشه به دنبال رشد و پیشرفت هستند.

با این حال، ممکن است این افراد گاهی اوقات خشمگین و پرخاشگر باشند، در فال هفتگی شما با وجود این، همیشه به دنبال راه حل‌های خلاقانه و مثبت دست پیدا می‌کنند. آنها دارای احساسات عمیق و محبت بسیاری هستند که به دوستان و خانواده‌شان نشان می‌دهند.

با توجه به این همه خصوصیت جذاب، متولدین 16 دی معمولاً افراد جذاب و پرطراوتی هستند که همیشه مورد توجه و تحسین دیگران قرار می‌گیرند. آنها همچنین دارای شخصیت جذاب و پرانرژی‌ای هستند که همیشه به دنبال تجربه‌های جدید و هیجان‌انگیز هستند.

گزیده فال روز حافظ 16 دی

فال روز حافظ 16 دی برای خوش قلبترین آذر ماهی ها نوشته شده است کسی قلبی بزرگ و پر از احساس دارد شاید کمی جسور به نظر برسد اما برای عشق ورزیدن بی همتاست. امروز به هر آنچه دوست داری فکر کن و با صدای بلند از خداوند بخواه که هر چه دوست دارد رابای تو مقدر کند پراکه خدا بهترین دویت توست.

پیشنهاد مطالعه

تعبیر خواب تلفنی

استخاره تلفنی 

تعبیر خواب آنلاین

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید