فال حافظ 11 اسفند

0
216
فال حافظ امزوز
فال حافظ امروز

فال حافظ 11 اسفند همراه با تفسیر تقدیم نگاه مهربان شماست هر روز خود را با تفعل به حافظ شروع کنید چرا که او شیرین‌ترین کلام را برای صفای روح آدمی سروده است. یونیکا با فال حافظ امروز همراه شماست.

فال حافظ امروز

غزل 274

به دورِ لاله قدح گیر و بی‌ریا می‌باش

به بویِ گُل نفسی همدمِ صبا می‌باش

نگویمت که همه ساله مِی پرستی کن

سه ماه مِی خور و نُه ماه پارسا می‌باش

چو پیرِ سالِک عشقت به مِی حواله کند

بنوش و منتظرِ رحمتِ خدا می‌باش

گَرَت هواست که چُون جَم به سِرِّ غیب رَسی

بیا و همدمِ جامِ جهان نما می‌باش

چو غنچه گرچه فروبستگیست کارِ جهان

تو همچو بادِ بهاری گره گشا می‌باش

وفا مجوی ز کس ور سخن نمی‌شنوی

به هرزه طالبِ سیمرغ و کیمیا می‌باش

مریدِ طاعتِ بیگانگان مشو حافظ

ولی معاشرِ رندانِ پارسا می‌باش

تفسیر فال حافظ 11 اسفند

فال حافظ 11 اسفند
فال حافظ 11 اسفند

✔️ تعبیر فال حافظ 11 اسفند

زندگی فرصت کوتاهی است که در اختیار تو قرار گرفته است. اما تو نباید تمام مدت عمر خود را مصروف مال اندوزی کنی. کمی هم برای خود زندگی کن و اگر می خواهی به اسرار غیب دست یابی، دل خود را صاف کن و در انتخاب دوستانت دقت نما و تا آنجا که می توانی گره از کار خلق خدا بگشا تا خدا گره از کارهای فروبسته تو بگشاید.

خداوند حال تو را دگرگون خواهد کرد و در فال حافظ 11 اسفند شکرگزاری بهترین  اتفاقی هست که باید انجام بدیانسانی که بی ریا عمل می‌کند، همیشه موفق و آرامش بخش خواهد بود، به ویژه زمانی که به دیگران کمک می‌کند و شاد و خندان است. بنابراین، اگر قصد کمک به کسی را دارید، باید خالص و بی‌ریا باشید. حتی اگر دیگران ارزش شما را نمی‌دانند، این اهمیت ندارد زیرا خداوند همه چیز را می‌بیند و می‌داند.

در بیت‌های حضرت حافظ، توصیه‌های معنوی و اخلاقی مفیدی آمده است. او تاکید دارد که برای دستیابی به آگاهی و استفاده از رازهای جهان، باید از شراب و پرهیزکاری به معنویت استفاده کرد. همچنین، درستی و صداقت در پیمان‌ها و عمل‌ها بسیار ارزشمند است.

به منظور اجرای این توصیه‌ها، نیاز به صبر و حوصله است. باید با دقت و فعالیت به سمت آن‌ها حرکت کرد تا به فتح و پیروزی دست یابیم. همچنین، انسان مهربان و خیرخواه، همواره کمک خداوند را جلب می‌کند.

در نهایت، توصیه شده است که به مشهد  بروید، نذر خود را ادا کنید و در صورت نیاز به تهمت‌زنی، سوره توبه را شش شب متوالی با حضور و تفکر خوانده و این تلاش را برای خنثی کردن تهمت انجام دهید.

فال حافظ 

تعبیر خواب آنلاین

فال هفتگی

استخاره خوب و بد 

فال حافظ ازدواج

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید