فال امروز حافظ 26 اردیبهشت + تفسیر کامل

0
35
فال حافظ امزوز
فال حافظ امروز

فال امروز حافظ 26 اردیبهشت  همراه با تفسیر کامل برای متولدین امروز آماده شده است  در کنار فال روزانه حافظ، تفسیری کامل و  شخصیت شناسی را برای شما آماده کردیم یونیکا را  با فال امروز برای متولدین 26 اردیبهشت دنبال کنید.

فال امروز حافظ 26 اردیبهشت

امروز فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری در زمینه‌های جدید است که در دسترس شما قرار دارند و می‌توانند به شما کمک کنند تا تصمیمات مهمی بگیرید.

وضعیت سلامتی شما امروز خوب است و ممکن است انگیزه‌ای برای پیوستن به کلاس ورزشی یا یوگا پیدا کنید. فردی در اطراف شما ممکن است شما را بهبود ورزشی فراوان‌تری داشته باشید.

احتمالاً همسر یا شریک زندگی شما امروز به شما توجه کمتری کرده و اکنون تلاش می‌کند تا این ایراد را جبران کند. از عصبانی شدن خودداری کنید و سعی کنید این موضوع را زیاد به مراتب کشش ندهید.

در مورد مشکلات همکارانتان بی‌توجه نباشید. برای آن‌ها استراحت ذهنی فراهم کنید بدون اینکه احساس کنند شما فقط به آن‌ها لطف می‌کنید.امروز یک روز عالی برای ماجراجویی است. اگر قصد دارید سرمایه‌گذاری کنید، امروز زمان مناسبی برای انجام این کار است.

متولد : نوزاد طبیعت              سمبل : قوچ           ستاره حاکم : مارس (مریخ)           عنصر وجود :باد            شخصیت : کاردینال               فلز وجود : مس                           رنگ محبوب : قرمز و صورتی روشن                    عدد خوش یمن : 11               گل محبوب : رز سرخ                         روز مبارک : یک شنبه

سنگ خوش یمن : الماس ، یاقوت                    شعار : من پیروز هستم 

فال امروز حافظ 26 اردیبهشت (غزل 7)

امروز به نیت متولدین 26 اردیبهشت ماه تفالی به حافظ زدیم و غزل  7 را حافظ شیرازی برای ما نمایش داد.

متن غزل 7 حافظ

حافظ، غزلیات، غزل شمارهٔ 7

صوفی بیا که آینه صافیست جام را
تا بنگری صفای می لعل فام را

راز درون پرده ز رندان مست پرس
کاین حال نیست زاهد عالی مقام را

عنقا شکار کس نشود دام بازچین
کان جا همیشه باد به دست است دام را

در بزم دور یک دو قدح درکش و برو
یعنی طمع مدار وصال دوام را

ای دل شباب رفت و نچیدی گلی ز عیش
پیرانه سر مکن هنری ننگ و نام را

در عیش نقد کوش که چون آبخور نماند
آدم بهشت روضه دارالسلام را

ما را بر آستان تو بس حق خدمت است
ای خواجه بازبین به ترحم غلام را

حافظ مرید جام می است ای صبا برو
وز بنده بندگی برسان شیخ جام را

تفسیر غزل 7 حافظ

فال امروز حافظ 26 اردیبهشت
فال امروز حافظ 26 اردیبهشت

تفسیر  غزل 7 متخص (فال امروز حافظ 26 اردیبهشت )

تعبیر فال حافظ شما

۱- از هر کس به اندازه توان و قدرتش انتظار معقول داشته باشید. ناراضی نباشید اگر دیگران نتوانند شما را درک کنند. کارهای تبهکاران آثاری در شما نخواهد گذاشت. با آنچه که در اختیار دارید راضی باشید و طمع نورزید. ارزش جوانی خود را بدانید تا در پیری از آن تاسف نکشید. نگران روز آینده نباشید و از رنج‌های دیروز چشم‌پوشی کنید. به این فکر کنید که در زندگی هیچ حالتی دائمی نیست. علاوه بر این، خوبی به دیگران بکنید تا به شما همیشه لطف شود.

۲- شتاب کنید تا در آینه‌ای که روشن و صاف است، خودتان را ببینید و بفهمید چه گوهری درون خود دارید و با سخنان نامناسب، ارزش خویش را پایین نیاورید. در خانه‌ی خود نیز موارد گرانبها وجود دارد؛ ارزش آن را بدانید.
۳- شما قلبی پاک دارید و مانند آب زلال صاف هستید، اما کمی پرتابل و جسور هستید و عجبا که اکثرا موفق می‌شوید. اگر نمی‌خواهید با شکست رو به رو شوید، احتیاط کنید و به خدا توکل کنید.

۴- راه حل مشکلاتتان را با فردی که شما را دوست داشته باشد و راهنمایی مناسبی بتواند ارائه دهد مطرح کنید.
عمل ازدواج به موقع است ولی طلاق اتفاق نمی‌افتد. بیمار بهبود می‌یابد و مسافر به زودی می‌رسد. شما هدیه‌ای دریافت خواهید کرد و خواب های خوبی خواهید دید. موفقیت و ثروت در انتظار شماست. شما انسانی مهربان، با صفا، خوش قلب، عصبانی، زود رنج، بی توجه و بی ترس هستید اما اجازه ندهید وسوسه درون شما، دردی بی درمان ایجاد کند.

5-اگر شما دیدید که کمک به شما عشق را بر روشنایی در دلتان برانگیزاند. بدانید که امیدهایتان برآورده خواهد شد به شرط آنکه با معنا و با حضور قلب، آیات ۲۰ تا ۴۵ از سوره مبارکه الواقعه را بخوانید. از ترس بیم‌نشینید و هیچ دلایلی برای نگرانی وجود ندارد. شما در قله‌ی پیروزی قرار دارید، پس مردد و دو دل نباشید.

6-بدانید که کسی که برنده آنچه که نیازمند است، با اصول و اخلاق عمل می‌کند و برای خود ذخیره‌ی توانایی‌هایش را برای راه‌حل‌هایی که خودش انتخاب می‌کند نگه می‌دارد. اما کسی که باخته آنچه که نیازمند است، با تندروی اعتراضی اقدام می‌کند و برای گرفتن تصمیمات مهم، هیچ توان و انرژی‌ای به جا نمی‌گذارد. به شما بزرگ تبریک می‌گویم، زیرا موفقیت بزرگی در انتظارتان است.

فال حافظ 

فال امروز من

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ کلی:(فال امروز حافظ 26 اردیبهشت )

متولدین آذر ماه برخاستگی مثبتی ‌نسبت‌ به زندگی دارند، سرشار از جرآت، جسارت، انرژی، تنوع مهارت و ماجراجوئی هستند و مایلند تجربیاتی‌ ماورای ‌معمول کسب‌ کنند. ذهن و فکر آن‌ها باز است و از سفر، جهانگردی‌ و اکتشاف‌ لذت‌ می‌برند. ایشان جاه‌ طلب، بلند پرواز و خوش‌ بین هستند و تا جائی ‌پیش‌ میروند که‌ حتی تمام‌ امیدها و آرزوهای‌ خود را بر باد می‌دهند. اومان پا‌گرا‌، کمال‌جو، تحمل‌ زیادی‌ دارند و آرمان‌گرا هستند. آنها محترم‌، شریف‌، صادق‌، راستگو، قابل‌اعتماد، وفادار و سخاوتمند هستند.به‌راحتی بین‌ وفاداری‌ و استقلال‌ مرزی‌ می‌کشند و آن‌ را به‌ تعادل‌ در می‌آورند.

متولدین‌ آذر ماه معمولاً متواضع‌، فروتن‌، کم‌ توقع‌، محجوب‌، با‌حیا، با‌وجدان‌ و مؤمن هستند و شدیداً به‌ اصول‌ اخلاقی‌ پای ‌بندند.گاهی‌ بی‌جهت‌ روی ‌برخی‌ از اصول‌ اخلاقی‌ پافشاری‌ می‌کنند و اعتقادات‌ و باورهای‌ خود را بیش‌ از هرچیز دیگر قبول‌ دارند و آنها را می‌ستایند. در نتیجه‌ گاهی‌ به‌ طرز نامطلوبی‌ سخت‌‌گیر،خشک‌، انعطاف‌ناپذیر، مقرراتی‌، جدی‌، نامهربان‌، نابردبار و مستبد می‌شوند.

متولدین آذر ماه از خصوصیات بسیار جذاب و دلچسبی برخوردارند. آنها افرادی با انرژی بالا و شخصیت‌های قوی هستند که همیشه به دنبال اهداف خود می‌روند. آنها دارای هوش بالا و استعدادهای فراوانی هستند که زمانی که به آنها اجازه داده شود، می‌توانند به نقطه عطفی در زندگی خود برسند.

متولدین آذر ماه از طبیعت مستقل و پر از اعتماد به نفس برخوردارند و همچنین دارای شخصیت رهبری قوی‌ای هستند. آنها همیشه به دنبال ایده‌های نو و نوآوری‌های جدید هستند و توانایی‌های خود را به خوبی به کار می‌گیرند.

با این حال، متولدین آذر ماه گاهی اوقات ممکن است خشمگین و پرخاشگر باشند، اما با وجود این، آنها همیشه دوست دارند به راه حل‌های خلاقانه و مثبت دست پیدا کنند. آنها دارای احساسات عمیق و محبت بسیاری هستند که به دوستان و خانواده‌شان نشان می‌دهند.

با توجه به این همه خصوصیت جذاب، متولدین آذر ماه معمولاً افراد جذاب و پرطراوتی هستند که همیشه مورد توجه و تحسین دیگران قرار می‌گیرند. برای استخاره تلفنی و تعبیر خواب تلفنی با ما در ارتباط باشید.

با ما  در     ایتا     و      تلگرام     در ارتباط باشید.

پیشنهاد مطالعه

تعبیر خواب تلفنی

استخاره تلفنی 

 

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید