فال امروز حافظ 13 آذر + تفسیر کامل

0
160
فال امروز حافظ 13 آذر
فال امروز حافظ 13 آذر

فال امروز حافظ 13 آذر  همراه با تفسیر کامل برای متولدین خوش ذوق امروز، در کنار فال روزانه حافظ،تفسیری کامل و زیبا و دلنشین همراه با شخصیت شناسی را برای شما آماده کردیم یونیکا را  با فال امروز برای متولدین 13آذر همراهی کنید.

فال امروز حافظ 13 آذر 

فال روزانه برای متولدین امروز اینگونه است: شاید احساس می‌کنید که در زمینه‌ی عاطفی دچار شکست شده‌ای و احساساتت مرده است، اما واقعیت چنین نیست. باید این پرنده زندانی را به باغی برده تا شاد شود. آن وقت خواهید دید که چگونه نغمه‌سرایی می‌کند.

در مورد توصیه‌های اجتماعی امروز آورده شده است که زمان مناسبی برای دیدارهای خانوادگی است. اگر چه گذشته به دلیل مسائل مختلف کم‌رنگ بود، اما اکنون یک فرصت مناسب برای تقویت روابط فراهم شده است.

در مورد سلامتی متولدین این ماه گفته شده است: احساس خستگی و ناراحتی نباید به دلایل جسمی باشد. می‌توانید به پزشک مراجعه کنید اما باید به‌یقین برسید که منشأ بیماری‌ها در جنبه‌های روحی و روانی شما نهفته است و نیاز است آنها را درمان کنید.

در مورد کار، تجارت و اقتصاد هم توصیه شده است که حرص و تمرکز زیاد بر مسائل مادی ممکن است باعث نادیده گرفتن خانه و خانواده شود. به هر حال، یادآوری می‌شود که بهتر است اعتدال را در زندگی رعایت کنید تا دپار آسیب نشوید.

متولد : نوزاددریا             سمبل : قوچ          ستاره حاکم : مارس (مریخ)           عنصر وجود :خاک              شخصیت : کاردینال               فلز وجود :سرب                          رنگ محبوب : زرد ، صورتی روشن                    عدد خوش یمن : 1               گل محبوب : رز سفید                       روز مبارک : سه شنبه

سنگ خوش یمن : زمرد ، یاقوت                    شعار :دوستت دارم   

فال امروز حافظ 13 آذر (غزل203)

امروز به نیت متولدین 13 آذر ماه تفالی به حافظ زدیم و غزل  203 را حافظ شیرازی برای ما نمایش داد.

برای تعبیر خواب اختصاصی ، استخاره مجرب و فال حافظ ازدواج با آیدی تلگرام در ارتباط باشید.

متن غزل 203 حافظ

سال‌ها دفتر ما در گرو صهبا بود
رونق میکده از درس و دعای ما بود

نیکی پیر مغان بین که چو ما بدمستان
هر چه کردیم به چشم کرمش زیبا بود

دفتر دانش ما جمله بشویید به می
که فلک دیدم و در قصد دل دانا بود

از بتان آن طلب ار حسن شناسی ای دل
کاین کسی گفت که در علم نظر بینا بود

دل چو پرگار به هر سو دورانی می‌کرد
و اندر آن دایره سرگشته پابرجا بود

مطرب از درد محبت عملی می‌پرداخت
که حکیمان جهان را مژه خون پالا بود

می‌شکفتم ز طرب زان که چو گل بر لب جوی
بر سرم سایه آن سرو سهی بالا بود

پیر گلرنگ من اندر حق ازرق پوشان
رخصت خبث نداد ار نه حکایت‌ها بود

قلب اندوده حافظ بر او خرج نشد
کاین معامل به همه عیب نهان بینا بود

تفسیر غزل 203حافظ

تفسیر غزل 203حافظ
تفسیر غزل 203حافظ

تعبیر فال حافظ غزل 203 متخص (فال امروز حافظ 13 آذر )

سال‌هاست که وقتت را به بی‌تکلیفی و سرگردانی گذرانده‌ای و اشتباهات بسیاری مرتکب شده‌ای که خوشبختانه مشکل چندانی برایت به دنبال نداشته است. اما اکنون وقت آن رسیده که به خود بیایی و برای آینده‌ات برنامه ریزی کنی و یک تصمیم جدی بگیری و از این شاخه به آن شاخه پریدن دست برداری، در غیر اینصورت پشیمان خواهی شد.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:

1- حضرت حافظ در بیت های چهارم تا ششم می فرماید: دلا اگر زیبایی را شناخته‌ای، از زیبارویان، آن لطیفه نهانی را که عشق از آن خیزد، بجوی و بخواه زیرا این نکته را کسی گفت که بصیرت و آگاهی داشت. دل مانند پرگار به هر جانب گردش می‌کرد و جویای حقیقت بود ولی با این همه حضور قلب داشت و در عشق پا برجا بود. رامشگر از سر درد و سوز عشق، هنر نمایی می‌کرد و آهنگی می‌نواخت که از تاثیر آن فرازانگان جهان از مژگان خود خون می‌ریختند.

2- اگر در راه علم و دانش و کسب فضایل گام برداری، انسانی معروف و مشهور خواهید شد. پس ضروریست که اصل و ریشه خویش را بازیابی کنید که دارای سرشت و نسب بزرگی هستید. ناامیدی، بدترین درد است و تردید عامل شکست می‌باشد که نباید در محیط خانوادگی شما راه یابد.

3- ویژگی‌های شما عبارت اند از: انسان خوب، اهل خانه، خیرخواه، صلح جو، اصیل، با شرف، پرحرف، سخنران، گاهی خوشرو و گاهی تلخ، دعوایی، مجلس آرا، عاشق همسر و زندگی خوب، حساس و دلپذیر.

با این ویژگی‌ها حیف نیست بر آرزوهای بلند خود جامه عمل نپوشانید؟ پس با تلاش، سرعت، عمل، علاقه و اراده به زودی پیروز خواهید شد.

4- در خانواده از موقعیت خوبی برخوردارید. کمتر به شما ایراد و اشکال می‌گیرند. بیشتر شما را تایید می‌کنند. پس لازم است با فکر و اندیشه عمل کنید. مسافر می‌آید و یا هدیه ای می‌فرستد. خرید و فروش خوب است. ازدواج مقدماتش فراهم نشده است. چیزی که می‌خواستید تهیه کنید، به زودی تهیه می‌شود. شغل مهمی به دست می‌آورید.

5- فرزند در طالع دارید. از نظر فرزند، نگران نباشید، عملی می‌گردد. مواظب او باشید که جدیداً دچار سردرگمی شده و نیاز مبرم به تشویق و مراقبت دارد. او بر سر دوراهی است. شما می‌توانید به او کمک کنید.

فال امروز من

فال امروز من

متولدین‌ آذر ماه معمولاً متواضع، فروتن، کم توقع، محجوب، با حیا، با وجدان و مؤمن هستند و دارای اصول اخلاقی قوی هستند. گاهی‌ بی‌جهت‌ روی برخی‌ از اصول اخلاقی پافشاری می‌کنند و اعتقادات و باورهای خود را بیش‌ از هرچیز دیگر قبول‌ دارند و آنها را می‌ستایند. از آنجا که ظاهربین هستند و ظواهر توجه‌ آنها را به‌ خود جلب‌ می‌کنند، گاهی‌ اوقات‌ آنها در ظاهر دم‌ از حمایت‌ می‌زنند. اگرچه زمانی که منافع شخصی‌ شان به خطر می‌افتد، نهایت‌ سعی‌ و تلاش‌ خود را به‌کار می‌بندند و در ایجاد بسیاری‌ از تغييرات و تحولات تردید به‌ خود راه‌ نمی‌دهند ولی ‌حاضر نیستند باورهای‌ خود را تغيير دهند.

آنها پرمحتوا و مرتب فکر می‌کنند، دوراندیش، آینده‌ نگر و عادل هستند. اگر بخواهند در جمع‌ شوخ‌، بذله‌گو، خوش‌ صحبت‌ و مجلس‌آرا می‌توانند. آنها در کار خود دوست دارند روی پروژه‌های جدید کار کنند، با روی‌باز از هر نظریه‌ جدیدی استقبال‌ می‌کنند و مبتکر و خلاق هستند. اگرچه در کار اقتباس و سازگاری بهتر از ابداع عمل می‌کنند. اگر همکاران از شخصیت‌شان تعریف‌ و تمجید کنند، بی‌نهایت خوشحال‌ شده و کارآیی‌شان بالاتر می‌رود.

گزیده فال امروز حافظ 13 آذر

افراد متولدین امروز دارای شخصیت‌های مبتکر و خلاق هستند که باعث موفقیت آن‌ها  در زندگی شغلی و شخصی شان می‌شود. این افراد با استفاده از اخلاقیت و مدیریت ، هوش بالا و استعداد خلاقانه خود، به عنوان رهبران و نوآوران برجسته شناخته می‌شوند. شما موفق خواهید شد.

پیشنهاد مطالعه

تعبیر خواب تلفنی

استخاره تلفنی 

 

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید