استخاره برای باز شدن بخت میتواند ارزان ترین و مطمئن‌ترین روش برای شکستن طلسم ازدواج دختران و پسران  است. یونیکا تنها رسانه است که توانسته در کمال صداقت در کنار خانواده باشد تا تمام مشکلات و طلسم‌ها را در سریع‌ترین زمان باطل کند.

استخاره برای باز شدن بخت

استخاره برای باز شدن بخت، و هزاران راز سر به مهر که تا به حال فاش نشده است شاید شما هم با دانستن این حقایق شوکه شوید. ما اینجا همراه شما هستیم تا اسراری را برای شما برملا کنیم تا به واقعیت این موضوع پی ببرید و بتوانید با علم به این حقایق بهترین تصمیم را برای ازدواج بگیرید.
اگر فکر می‌کنید، بخت شما بسته شده است یا دشمنی، بخت شما را طلسم کرده تا انتهای با ما همراه باشید.

تشخیص بسته بودن بخت و و جود طلسم

ما در این مقاله به تمام سوالات شما پاسخ خواهیم داد و منابع و مثال های واقعی را عنوان خواهیم کرد، اولین سوال که ذهن اکثر افراد را درگیر خود میکند وجود اصلا طلسم است، آیا میتوان به وسیله دعا و طلسم بخت کسی را بست؟

پاسخ روشن است بله، بسیار پیش آمده که بخت دختر یا پسری بسته شده باشد و همه خواستگاری که برگزار می‌شود به بهانه خیلی پیش پا‌افتاده بهم می‌خورد، در حالی که تمام شرایط مهیا برگزاری ازدواج است ناگهان یک اتفاق عجیب و غریب مراسم را بهم میزندو گاهی ممکن است حتی افراد متوجه دلیل به هم خوردن این وصلت نشوند، یا دخترانی هستند که عنوان می‌کنند با آنکه خواستگار که برایشان پیدا شده از همه لحاظ مورد تایید است و با هم تفاهم دارند ولی مهر او به دلشان نمی‌شیند.تمام این موارد میتواند شامل وجود طلسم باشد.

وجود طلسم و سحر در قرآن

در تمام منابع اسلامی به وجود طلسم و دعا اشاره شده است و وجود آن را متذکر شده است البته انجام طلسم را از امور شیطانی بیان میکنند و به شدت از انجام آن نفی شده است‌.

 

وجود طلسم و سحر در قرآن
وجود طلسم و سحر در قرآن

 

 قرآن کریم   سوره بقره،  آیه  ۲۰۱ 

ترجمه و تفسیر

الهی قمشه ای:
شیاطین به سخنانی می‌پیوندند که در دارالملک سلیمان می‌خوانند و سلیمان هرگز به کافری مقرون به صفر نشد، بلکه شیاطین کافر شدند زیرا آنها سحر را به مردم آموزش می‌دادند. همچنین دو فرشته به نام‌های هاروت و ماروت در بابل نازل شده بودند و آن دو فرشته مردم را هشدار داده بودند که کار آنها فتنه و آزمون است و هشدار می‌دهند که ممکن است در این کار کافر شوند.

اما آن دو فرشته هیچ‌گونه آموزشی به کسی نمی‌دادند، مگر اینکه به وضوح بیان می‌کردند که عواقب آن بر عهده خودشان است و ممکن است زیانی بر دیگران برانگیزد، مگر اینکه خدا بخواهد. و آنان می‌دانستند که آنچه را آموختند به انسان‌ها ضرر را به همراه دارد و بهره‌ای ندارد و اگر چنین عمل کنند، در آخرت هیچ سودی نخواهند برد و در نهایت خود را دستخوش بدبختی کرده‌اند اگر بودن خود را می‌دانستند.

ولیکن هستند افراد بد دل و شیطان‌خو که با انجام انواع طلسم و دعا سعی در بستن بخت افراد دارند و دلایل مختلفی هم برای انجام آن عنوان شده است از وجود یک رقیب عشقی تا دلدادگی شخصی ، ممکن است کسی که بخت شما را بسته یک دوست باشد که به خاطر علاقه شدید به شما دست به این کار زده تا به هر نحوی که است شما را به دست بیاورد.

انجام استخاره برای باز شدن بخت

استخاره برای باز شدن بخت دختر
استخاره برای باز شدن بخت دختر

چالش اصلی در مورد وجود طلسم یا دعا این است، چگونه بدانیم بخت ما بسته شده است؟
افراد مختلف برای رسیدن به پاسخ این سوال از روشهای متفاوتی استفاده می‌کند که برخی از این روش‌ها دورغی بیش نیست و فقط مورد سوء استفاده‌ رمال‌ها و دعا‌نویس قرار می‌گیرند چه بسیار افرادی که به رمال‌ها متوسل شدند و هیچ نتیجه‌ای جز زیان و هدر دادن پول، زمان و اعتماد خود نگرفتند.

یکی از راه تشخیص وجود طلسم ، استخاره برای باز شدن بخت است.معنی استخاره مشورت با خداست و اینکه از خداوند بخواهیم مسیر درست را به ما نشان بدهد تا از گمراهی نجات پیدا کنیم.

شما میتوانید با یک  استخاره تلفنی  مطمئن شوید که آیا بخت شما بسته شده است یا خیر ، و دیگر نیازی نباشد به دعانویس های دورغی مراجعه کنید.
چرا که خیلی از شیادان برای کسب ثروت دست به دعا نویسی میزند تا با سوء‌استفاده از ناآگاهی مردم آنها را فریب بدهند و پول کلانی به دست بیاورند.

 

روش استخاره برای باز شدن بخت

روش انجام استخاره برای باز شدن بخت ، بسیار ساده ، کم هزینه و قابل اعتماد است، و خود شما هم میتوانید با مراجعه به صفحه استخاره آنلاین در کمترین زمان ممکن، از وجود طلسم یا دعای که موجب بسته شدن بخت خودتان است مطلع شوید.

قبل از انجام بهتر است از آداب استخاره و دعای استخاره با قرآن مطلع باشید پس از نیت و انجام آداب مرسوم اقدام به استخاره کنید تا خداوند به واسطه قرآن راه درست را برای شما هویدا کند.

در واقع میتوان اینگونه نتیجه‌گیری کنیم یکی از بهترین و مورد اعتماد‌ترین روش‌هایی که میتوان به واسطه آن از وجود طلسم اطمینان یافت، استخاره با قرآن است.اما در مورد این موضوع( استخاره برای باز شدن بخت ) باید آگاه باشیم که نمیتوان از این روش جهت رفع طلسم و یا باز کردن بخت دختران استفاده کرد.

دعای برای باز شدن بخت

دعای معتبر برای باز شدن بخت در ازدواج، استفاده از خواص ویژه سوره احزاب است. با رعایت آداب، نوشتن این سوره روی پوست آهو و نگهداری آن در خانه، باعث جلب خواستگاران برای دختر و بستگان خواهد شد. حضرت امام صادق (ع) نیز تایید می‌کند که با نوشتن این سوره بر روی پوست آهو و پنهان کردن آن در مکان زندگی دختر، بخت دختر باز خواهد شد. این دعا برای تمام دختران آن خانه مفید است.

 

دعای برای باز شدن بخت
دعای برای باز شدن بخت

دعای باز شدن بخت امام جعفر صادق(ع)

حضرت امام صادق (ع) نیز فرمودند: “اگر یک دختر موفق به ازدواج نشود، می تواند این سوره را با رعایت ادب بر روی پوست آهو بنویسد و درون یک قوطی مخفی کند که در محل زندگی او قرار دهد.

با اذن خدا بخت دختر باز خواهد شد و این دعا برای یک دختر و حتی برای همه دختران در خانه مفید خواهد بود.” (تفسیر اهل بیت علیهم السلام – البرهان) با احترام به اینکه این سوره به طور مستقیم با استخاره یا سؤال درباره زمان ازدواج مرتبط نیست، اما این دعا به عنوان یکی از معتبرترین دعاها در این زمینه شناخته شده است. شما می توانید این سوره مبارکه را با رعایت اداب بر روی پوست آهو کتابت کنید و از طریق لینک زیر برای تهیه آن اقدام کنید.

باز شدن بخت با قرآن

دعا و استخاره برای باز شدن بخت و آرزوی ازدواج و روزی روشن برای جلب توجه خواستگاران بیشتر و تسهیل در امر ازدواج، با تمرکز و انرژی مرکزی، سوره‌های زیر را بر روی آب مطهر تکرار کرده و در روز جمعه قبل از آذان مغرب با آن آب غسل کنید و سپس سه بار سوره طه را بخوانید و به اذن الهی، تعداد زیادی خواستگار برای شما پیدا خواهد شد.

سوره‌های زیر را تکرار کنید:

1. سوره الفلق (7 بار).

2. سوره الناس (7 بار).

3. سوره الإخلاص (71 بار).

4. سوره طه (2 بار).

5. سوره الکافرون (یک بار).

 

در کتاب “زادالعماد مجلسی” آمده است: در این حالت، بخوانید و سپس به سجده بروید و تلاش کنید تا حتماً (گرچه کمی) بگرید و همان لحظه که چشمانتان اشک می‌ریزد، درخواست خود را از خدا بکنید. این کار را تا زمانی که خواسته‌تان برآورده شود، ادامه دهید.

دعای باز شدن بخت دختر
دعای باز شدن بخت دختر

دعای باز شدن بخت دختر

استخاره برای باز شدن بخت و دعایی  برای رسیدن به ازدواج فوری و روزی روشن برای رسیدن به ازدواج و تسهیل در امر آن، یک بار سوره الفجر را بر روی مقداری آب مطهر بخوانید و سپس مقداری معقولی از گیاه حنا را در آن آب بریزید و جوش بخورانید. سپس در روز جمعه بعد از نماز عصر، اقدامات زیر را انجام دهید: اولاً: سوره الرحمن را هفت بار تکرار کنید.

سپس این دعا را بخوانید: (اللهم بحق عروس القرآن سوره الرحمن اجعلنی عروساً لبعل مبارکٍ یعیننی على طاعتک.) دوماً: این عبارت را بدون خط در یک تکه کاغذ بنویسید و به گردنتان آویزان کنید (در کیفی یا به دلخواه خودتان): ۱۰ بار بسم الله بنویسید. سپس ۱۰ بار حرف “و” را بنویسید. سپس سه بار حرف “م” و سپس سه بار حرف “ل” را بنویسید.

 

نتیجه‌گیری:

استخاره برای باز شدن بخت بهترین راه برای اطلاع از وجود طلسم و یا بسته بودن بخت است ما در یونیکا در تلاش هستیم تا تمام راه‌ها، دعاها و استخاره‌ها را برای باز کردن بخت به شما نشان دهیم.

 

 برای استخاره تلفنی در     تلگرام     و    ایتا      پیام ارسال کنید

 

مطالب مرتبط

استخاره خوب و بد

استخاره ازدواج

استخاره با قرآن

3 نظرات

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید